Sparingowe strzelanie

M
W sparingowym meczu piłkarskim Karpaty Siepraw pokonały juniorów Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Krakowie 4-2 (2-1). Bramki: Olipra 2 (6 i 46), T. Szablowski (24) i Machaj (75) - Radawiec (35) i Wójcik (60).

Karpaty: Matysiak - Filipowski, Będkowski, Turcza, Gądek, Mateja, T. Szablowski, Olipra, Salomon, Czerwiec, Płocha - na zmiany wchodzili B. Szablowski, Machaj, Siatka.
SMS: Miś - Różański, Gawlik, Potaczek, Radawiec, Bzukała, Kępa, Husejko, Wiszyński, Wójcik, Jaworski - na zmiany wchodzili Sotwicki, Rozmus, Iwanowski.
Przewaga IV-ligowych Karpat nad drużyną SMS-u, złożoną z chłopców z roczników 1981-83, uwidoczniła się wyraźnie w I połowie, w której z wielu sytuacji podbramkowych ligowcy wykorzystali tylko dwie. SMS skuteczność miał 50-procentową, z dwóch dobrych okazji strzeleckich wykorzystał jedną. Po przerwie gra się wyrównała, SMS częściej pojawiał się na połowie Karpat, te zaś groźnie kontrowały. (M)