Spójnia Osiek zawaliła drugą połowę meczu z Orłem

Tomasz Bochenek
Orzeł Piaski Wielkie pokonał 3:0 Spójnię Osiek w zaległym meczu piłkarskiej IV ligi. Goście mogą pluć sobie w brody, że przespali początek drugiej połowy spotkania.

- Na pewno byliśmy wymagającym rywalem dla Orła, w pierwszej połowie nie pozwoliliśmy mu rozwinąć skrzydeł - mówi Piotr Kasprzyk, trener Spójni. - W tym okresie nie graliśmy zbyt dobrze - ocenia Marek Holocher, szkoleniowiec Orła.

Beniaminek IV ligi z Osieka bezbramkowy wynik na boisku faworyta stracił zaraz po przerwie, w 46 minucie. Brak koncentracji po wyjściu z szatni słono Spójnię kosztował. Później szansę na doprowadzenie do remisu miał Wojciech Wiśniewski, lecz w dogodnej sytuacji nie pokonał Damiana Wiśniewskiego.

Gospodarze swą wyższość w drugiej połowie potwierdzili dwoma golami w ostatnim kwadransie. - Szkoda mi trzeciej bramki, bo padła po karnym, który nie powinien był zostać podyktowany - uważa Piotr Kasprzyk.

Po sześciu kolejkach Spójnia Osiek zajmuje 13. miejsce w tabeli. W sobotę zmierzy się na swoim boisku z Wiślanką Grabie (godz. 16).