Sportowiec Małopolski 2018 - Marta Mulewska: Sale treningowe...

Sportowiec Małopolski 2018 - Marta Mulewska: Sale treningowe to mój drugi dom

Zdjęcie autora materiału
Jerzy Filipiuk

Aktualizacja:

Dziennik Polski 24

Sportowiec Małopolski 2018. W Plebiscycie na Najpopularniejszych Sportowców, Trenerów i Drużyny Roku w Małopolsce, organizowanym przez "Dziennik Polski" i "Gazetę Krakowską", przedstawiamy sylwetkę Marty Mulewskiej, zajmującej przed minionym weekendem wysokie miejsce w klasyfikacji kategorii Sportowiec Roku Seniorka.
Marta Mulewska

Marta Mulewska ©Archiwum

Ma 26 lat, ale boks trenuje dopiero od kwietnia 2017 r. Jej pierwszym trenerem był Sebastian Jagielski. Obecnie ćwiczy w klubie Tomasza Mamulskiego i wiślackiej sekcji Trenuj Sporty Walki.

- Wcześniej chodziłam tylko na siłownię. Pewnego dnia przeczytałam, że są zajęcia z boksu. Po pierwszych zajęciach wiedziałam, że nie będą moimi ostatnimi. Sale do ćwiczeń to mój drugi dom, tygodniowo mam od 8 do 11 sesji treningowych. Mam silny charakter. Boks to sport dla indywidualistów i w nim się odnajduję. Od nowego roku planuję rozpocząć starty w zawodach. Chcę zostać mistrzynią Polski - mówi Marta Mulewska.

Pochodzi z Dąbrowy Górniczej, od 8 lat mieszka w Krakowie. Ukończyła filozofię na Uniwersytecie Pedagogicznym i historię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest asystentką zarządu firmy branży motoryzacyjnej.

DZIEJE SIĘ W SPORCIE - KONIECZNIE SPRAWDŹ:


Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo