Spotkaj się z My Little Pony! Dzień Dziecka w Kraków Plaza

Redakcja
Przyjaźń to magia! Aby się o tym przekonać Kraków Plaza zaprasza wszystkie dzieci, które chcą poznać kucki z My Little Pony, na niesamowitą zabawę z udziałem: Pinkie Pie, Twilight Sparkle, Fluttershy, Rarity, Applejack czy Rainbow Dash.

Bajka My Little Pony bije rekordy popularności wśród dziewczynek i chłopców na całym świecie. Z okazji Dnia Dziecka 31 maja w godz. 12:00 – 17:00 Kraków Plaza zamieni się w krainę wesołych kucyków. Wśród niespodzianek dla dzieci nie zabraknie konkursów tanecznych i wokalnych, gier i quizów.

W takcie imprezy będzie miał miejsce także specjalny konkurs dla przedszkoli oraz wystawa prac rysunkowych dzieci. W krainie My Little Pony znajdą się stanowiska plastyczne i do malowania buziek oraz strefa oglądania bajek z udziałem ich ulubionych bohaterów.

W czasie „Dnia Dziecka z My Little Pony” jedną z atrakcji będzie konkurs na najładniejszą kolorowankę
z nagrodami. Każdy maluch otrzyma też balonowego kucyka. W krainie kucyków na dzieci czekać też będzie słodka, cukierkowa piniata* oraz zabawa w przypinanie ogona. Jedną z atrakcji będzie także możliwość zrobienia sobie wspólnego zdjęcia w otoczeniu My Little Pony.

Świętuj Dzień Dziecka z My Little Pony w Kraków Plaza! Więcej szczegółów na stronie www.krakowplaza.pl i profilu FB.

* Piniata (hiszp. Piñata) to ludowy zwyczaj w krajach latynoskich. Zabawa polega na strąceniu specjalnie przygotowanej kuli wypełnionej przeważnie słodyczami, których uczestnicy starają się zebrać jak najwięcej.

Wideo

Dodaj ogłoszenie