"Spotkajmy się w drodze". Nowy spot PiS z Beatą Szydło w roli głównej [VIDEO]

Krzysztof Marczyk, AIP
Beata Szydło
Beata Szydło Czarek Sokolowski
Po sobotnich konwencjach dwóch największych partii w Polsce - PO i PiS - kampanię parlamentarną należy uznać za otwartą. Świadczy o tym pierwszy spot wypuszczony przez Prawo i Sprawiedliwość. Towarzyszy mu hasło "Spotkajmy się w drodze". ZOBACZ VIDEO.

- Nie tylko was słuchamy. My was słyszymy - podkreślała w sobotę Beata Szydło. Kandydatka PiS na premiera podczas przemówienia wielokrotnie powtarzała, że będzie słuchać wszystkich: biednych i bogatych, pracodawców i pracowników, bo tylko w ten sposób można wypracować odpowiednie rozwiązania. W takiej też konwencji zachowany jest nowy spot Prawa i Sprawiedliwości.

Spokojna muzyka, pozwalająca się skoncentrować i sceny, przedstawiające ludzi, którzy się słuchają i współpracują. "Spotkajmy się w drodze" - to główne hasło. Z takim przesłaniem Beata Szydło chce budować kampanię parlamentarną. W sobotę podczas konwencji mówiła, że w jej drużynie jest miejsce dla wszystkich, nawet tych którzy do tej pory głosowali na innych.

- Chcemy usłyszeć co do nas mówicie, żeby dobrze dla was pracować. Dobra zmiana zaczyna się od słuchania. Spotkajmy się w drodze - mówi na koniec spotu Beata Szydło.

Wideo

Materiał oryginalny: "Spotkajmy się w drodze". Nowy spot PiS z Beatą Szydło w roli głównej [VIDEO] - Polska Times

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 21

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

w
wojas

o ,skokach' tylko o ,skoku' którym zarządzało WSI i komoruski, sienkiewicz też spalił ruską stróżówke na PiSowskiej demonstracji ale ty WSIoku masz klapki na oczach nie widzisz żadnej afery proszę wylicz te pisowskie . porównamy

j
jack

Dojcz!-spadaj do swoich za Odrę..

w
wyborcy PiS

Zamienimy waszych złodziei na naszych

o
oni

widzą wszędzie 66

Z
Zyta

Ta kobieta studiowała etnografię i ktoś taki chce być premierem?

G
Gość

1) Afera taśmowa
2) Afera hazardowa
3) Afera wyciągowa
4) Afera stadionowa
5) Afera autostradowa
6) Afera stoczniowa
7) Afera AmberGold
8) Afera Elewarru
9) Afera z informatyzacją MSW
10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru
11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci)
12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych
13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł)
14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn
15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów)
16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł)
17) Podniesienie VAT-u na wszystko
18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców
19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych
20) Podniesienie akcyzy na paliwo
21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa)
22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego
23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej
24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!)
25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego
26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego
27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego
28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO
29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej
30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń
31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066)
32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi
33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013
34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych
35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty)
36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie)
37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego
38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej
39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów);
40) Ograniczenie potencjału militarnego
41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej
42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych kolesi)

G
Gość

Farmer John (gość) • 21.06.15, 18:17:12

No chyba, że wprost na zmywak do UK, a czego nie można zabronić. Osiem lat bałaganu wstarczy! Więc okresu afer, permanentnej indolencji, codziennej nienawiści i pomiatania dookoła wszystkimi, dewastowania budżetu, nie wysłuchiwania potrzeb wyborców, itp.

(...) Ryszard Makowski: Rządy Platformy doprowadziły nas do skrajnie obrzydliwej rzeczywistości... Dzięki rządom Tuska żyjemy w kraju głodnych dzieci i wspaniałych „fachowców” odpłacanych milionami wyrywanymi ze wspólnego budżetu... Józef Piłsudski nie brał z kasy państwa pieniędzy przysługujących mu z tej racji, że miał tytuł Marszałka. Zaordynował by przeznaczać je na sieroty i wdowy po żołnierzach. Wieniawa Długoszowski bawiąc się w nocnych lokalach czynił to na swój koszt. Honor tym ludziom nie pozawalał wyciągnąć rękę po pieniądze Rzeczypospolitej... Donald Tusk kiedy już wiedział, że sobie wydreptał tłustą synekurę w strukturach europejskich, dającą 80 tys. emerytury, obiecał emerytom 36 zł podwyżki. Tak na odczepnego... Kariera tego podłego człowieka jest kwintesencją naszych czasów. Czasów bez żadnej moralności. Czasów dla zdrajców, cwaniaków, sługusów obcych mocarstw, zadufanych w sobie karierowiczów pozbawionych najmniejszych skrupułów... Nachlają się, nażrą w knajpie, wyciągną kartę służbową, bo przecież się należy. A że przez to ktoś gdzieś tam nie doje, nie kupi dziecku zabawki albo cukierka, to co nas to obchodzi. Moje dzieciaki mają wszystko... Córka Donalda Tuska prowadzi wzięty blog modowy. Sponsorów a sponsorów. Pieniądz się sypie. Syn dorabiał u szefa Amber Gold. Jako Józef Bąk brał pieniądze wyłudzone bezkarnie od tych, którzy dali się nabrać na złote góry obietnic. Naiwniaków żałujecie. Dobrze im. Żona prezydenta Kwaśniewskiego miała za to fundacje. Też sponsorów a sponsorów. Nie udało się nigdy skontrolować jej ksiąg... Ile było gwaru gdy budowniczy stadionu narodowego musiał dostać 570 tys. odprawy, choć obiekt był jednym wielkim bublem, za to najdroższym w swojej kategorii na świecie. Nie było wyjścia. Kumpel premiera został prezesem PGE by wziąć odprawę. Po nie całych dwóch latach pracy odchodzący zarząd dostał prawie 7 mln. Prezes Polskich Inwestycji Rozwojowych w 18 miesięcy zarobił 1,5 mln, a na odchodne dostał 0.5 mln. Za brak jakichkolwiek efektów. (...)

(...) Gliński zapowiada audyt instytucji państwa i ograniczenie biurokracji: „To trzeba przerwać, tylko potrzeba woli politycznej”. Koalicja PO–PSL nie jest w stanie ochronić własnych ministrów przed nagrywaniem, a co dopiero walczyć z poważniejszymi problemami ... Na bramki, które będą teraz zmieniane na autostradach, wydaliśmy ponad 1 mld zł, a niemal 1,5 mld zł kosztowały ekrany dźwiękochłonne. Stadion Narodowy kosztował 2 mld zł, czyli dwa razy więcej niż podobne inwestycje na świecie. Można tak w nieskończoność, choćby o przepłaconych autostradach. To trzeba przerwać, tylko potrzeba woli politycznej ... My się koncentrujemy na polityce gospodarczej nastawionej na rozwój: podniesieniu stopy inwestycji, podniesieniu wzrostu gospodarczego, oparciu tych zmian na polityce wspierającej innowacyjność ... Przez osiem lat rządów PO w ogóle nie potrafiła dotknąć tej kwestii. A pieniądze na tzw. innowacje były wydawane ze specjalnego programu europejskiego „Innowacyjna gospodarka”. Z niego budowane są wciąż opóźnione bulwary nad Wisłą w Warszawie, które tak jak ten program nie mają nic wspólnego z innowacyjnością ... Rozwój oparty na innowacji musi podnieść poziom wynagrodzeń, co napędzi wzrost konsumpcji i podniesie siłę nabywczą oraz poziom życia społeczeństwa. Jak wiemy, popyt wewnętrzny jest w Polsce bardzo istotnym czynnikiem wzrostu gospodarczego. Skorzystamy na tym wszyscy, bo Polacy zasługują na to, by zarabiać więcej— wyjaśnił Gliński (...) Całość publikacyj w sieci

D
Deutsch-Oberschlesier

wyprowadzające pieniądze do Luksemburga? (senator Bierecki)
Powodzenia z nowymi złodziejami polactwo

r
rozumiem

PO nie dotrzymało żadnej obietnicy wyborczej,ani nie przypominam sobie żeby wprowadzili kiedykolwiek jakąś ustawę,która by zwykłemu Polakowi ulżyła w życiu.
A i tak znajdą się DEBILE KTÓRZY CHCĄ NA ZŁODZIEI GŁOSOWAĆ!!!!!
Jesteście DEBILAMI głosując na złodziei którzy już pokazali,że ładnie umieją naród okradać!!!!

Francja; Budowa 1 km autostrady w Francji - ok 20 mln dolarów.
Rosja: Budowa 1 km autostrady (na igrzyska w Soczi) - 149 mln USD
Polska; Najdroższa polska autostrada kosztowała 166 mln zł za 1 km, tj. ok 44,5 mln USD.
Były i tańsze, ale to i tak sporo. (Dane z 2011)

Ale nie jest tak źle.
W Rosji Putina kradną dużo więcej, bo i kraj większy i złodziei wiecej.

t
tak

Jak twoja stara

G
Gabriel Potoczny

Nie wolno przed ustaleniem terminu wyborów prowadzić reklamę wyborczą ? A co PIS-owi wolno ?

J
Jednym ze

sposobów na złodziejstwo są tzw. "kontrakty menadżerskie" ! Najczęściej podpisywane w
spółkach skarbu państwa którymi zarządza mafia PO-PSL.
Polska nie uwolni się od tych złodziei przez długie lata, nie poradzi tu nawet 10 Kaczyńskich.
Potrzebna jest rewolucja, gilotyny i budowa państwa od podstaw.
Innego wyjścia nie ma.

P
PiSiory won

j.w.

D
Deutsch-Oberschlesier

ma nawet łapska wyciągnięte jak strach na wróble

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3