Sprawiedliwy remis

Spartak: Lipczyński - Katarzyński, Figiel, Kurkiewicz - Żurek, Pcek, Toboła, S. satora, Król - Zięba, Orłowski.

Klasa B, grupa III

Piłkarze Spartaka Wielkanoc-Gołcza spotkali się w ostatniej kolejce spotkań na wyjeździe ze Spartą Skrzeszowice. Mecz zakończył się remisem 1-1. Bramkę dla Spartaka zdobył w 35 minucie Zięba, dla gospodarzy w 24 min Wyka.
 Trzy lata temu obie drużyny walczyły o punkty w klasie A, teraz spotkały się w klasie B. Mecz był wyrównany i podział punktów jest sprawiedliwym odzwierciedleniem tego co działo się na boisku. W 24 min Wyka zdobył bramkę dla gospodarzy, do remisu doprowadził Zięba mijając wcześniej dwóch rywali w polu karnym. W I połowie bramki dla Spartaka mógł zdobyć Orłowski, po przerwie Zięba, Żurek i Toboła.