Sprintem

* ZMARŁA LIESE PROKOP. W wieku 65 lat na chorobę serca zmarła minister spraw wewnętrznych Austrii Liese Prokop, srebrna medalistka olimpijska w pięcioboju w 1968 roku.

* BRAZYLIJSKI TRIUMF. Brazylijscy biegacze triumfowali w 82. edycji biegów sylwestrowych w Sao Paulo. 25-letnia Lucelia Peres pokonała 15-kilometrową trasę w 51.24, a 23-letni Franck Caldeira wygrał z rezultatem 44.07. W zawodach startowało blisko 15 tysięcy osób.
* MANNINEN NAJLEPSZY. Fin Hannu Manninen wygrał w Ruhpolding sobotnie zawody Pucharu Świata w kombinacji norweskiej (jeden skok i bieg na 15 km). Kolejne miejsca zajęli Niemcy Sebastian Haseney i Ronny Ackermann. Prowadzenie w klasyfikacji generalnej PŚ utrzymał Austriak Christoph Bieler, który w sobotę był szósty. Drugie miejsce zajmuje Norweg Magnus Moan. Trzeci jest Manninen.