Sprintem

n 9. MIEJSCE WŁOSZCZOWSKIEJ. Mistrzyni olimpijska, Norweżka Gunn-Rita Dahle triumfowała w niedzielę w zawodach Pucharu Świata w kolarstwie górskim w belgijskim Houffalize. Maja Włoszczowska zajęła dziewiąte miejsce, Magdalena Sadłecka była trzynasta, a Anna Szafraniec, po defekcie roweru, wycofała się z wyścigu. Wśród mężczyzn zwyciężył Włoch Marco Bui, a najlepszy z polskich kolarzy - Marek Galiński zajął 18. miejsce. -

n 3. LOKATA POLAKÓW. Konrad Wasielewski, Marek Kolbowicz, Michał Jeliński, Adam Korol w czwórce podwójnej zajęli trzecie miejsce w inauguracyjnych regatach wioślarskich o Puchar Świata, które od czwartku do soboty były rozgrywane w Eton.
n WYGRANA DUDEK. Drużyna Małgorzaty Dydek - Connecticut Sun odniosła drugie zwycięstwo w obecnym sezonie ligi koszykarek WNBA. W sobotę pokonała we własnej hali w Uncasville Phoenix Mercury 85-68. Polska zawodniczka zdobyła sześć punktów.