Sprintem

* GRAND PRIX W PŁYWANIU. Paulina Barzycka oraz Paweł Korzeniowski (oboje AZS AWF Warszawa) byli najlepsi w ostatnich zawodach pływackich z cyklu Grand Prix Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. W klasyfikacji generalnej Grand Prix Polski 2006 również triumfowali Paweł Korzeniowski oraz Paulina Barzycka. W niedzielę Otylia Jędrzejczak triumfowała na 100 m stylem motylkowym w czasie 1.00,72, a Paweł Korzeniowski, na tym samym dystansie - 54,48.

* **GITRO D'ITALIA. Włoch Paolo Savoldelli (Discovery Channel) wygrał w sobotę w belgijskim Seraing pierwszy etap kolarskiego Giro d'Italia, jazdę na czas na dystansie 6,2 km. Drugi etap z Mons do Charleroi wygrał Australijczyk Robbie McEwen (Davitamon-Lotto). Liderem pozostał zwycięzca pierwszego etapu, ubiegłoroczny triumfator Giro Savoldelli. * **SUKCES GRUCHAŁY. Sylwia Gruchała zwyciężyła w Sankt Petersburgu po raz ósmy w turnieju Pucharu Świata florecistek, pokonując w finale Węgierkę Edinę Knapek 11-5.
* **GIMNASTYCZNE ME. Rosja zdobyła w greckim Volos złoty medal w rywalizacji drużynowej mistrzostw Europy w gimnastyce sportowej. Srebrny przypadł broniącym złotego medalu Rumunom, a brązowy Białorusinom. * **GRAŁY PANIE. Piłkarska reprezentacja Polski kobiet w swym kolejnym meczu eliminacji MŚ '07 przegrała na wyjeździe z Danią 1-3 (0-1).