Sprintem

ZWYCIĘSTWO PIEKARSKIEJ

Magdalena Piekarska wygrała turniej Puchar Świata Grand Prix FIE szpadzistek w Budapeszcie, pokonując w finale Francuzkę Laurę Flessel-Colovic 15-11.

VEZZALI WYGRYWA W GDAŃSKU

Włoszka Valentina Vezzali wygrała w Gdańsku turniej Pucharu Świata Grand Prix FIE Dwór Artusa florecistek. Martyna Synoradzka była 16.

RAJEVAC Z KATAREM

Serb Milovan Rajevac będzie przygotowywał piłkarzy Kataru do mistrzostw świata w 2014 roku w Brazylii.

PORAŻKA Z PORTUGALIĄ

Reprezentacja Polski w futsalu w ostatnim meczu turnieju eliminacyjnego mistrzostw Europy w Bielsku-Białej uległa Portugalii 0-6 (0-3) i nie wywalczyła awansu.

ZŁOTO BULWY

Agata Bulwa (Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska) i Maciej Wiatr zostali w Rzeszowie halowymi mistrzami Polski w strzelaniu z łuku klasycznego. W finale Bulwa pokonała Agatę Winiarską (Kmita Zabierzów) 7-3. Trzecie miejsce w łukach bloczkowych zajęła Renata Leśniak z Dobczyc, a drużyna MGOKIS Dobczyce wygrała turniej drużynowy kobiet.