Sprintem

FIL
Mistrzyni świata z Berlina (2009) Anna Rogowska skoczyła o tyczce 4,53 m, a Artur Noga przebiegł w eliminacjach 110 m ppł. w 13,38 s. Wypełnili w mityngu Diamentowej Ligi w Birmingham minima PZLA na MŚ w Moskwie (10-18 sierpnia).

Jurij Szatałow został nowym trenerem piłkarzy I-ligowego GKS Bogdanka. Były szkoleniowiec m.in. Cracovii podpisał roczny kontrakt.

Turniej II rundy hokejowego Pucharu Kontynentalnego odbędzie się w Dunaujvaros (18-20 października). Rywalami Comarchu Cracovii będą Dunaujvarosi Acelbikak, HSC Csikszereda M. Ciuc i Slavija Lublana. Awansuje tylko zwycięzca. (AS)

Krzysztof Biegun wygrał w Stams (Austria) I konkurs Letniego Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich. 7. był Aleksander Zniszczoł, 10. Jan Ziobro, 12. Klemens Murańka, 13. Stefan Hula, 14. Krzysztof Leja, 18. Bartłomiej Kłusek, 26. Łukasz Rutkowski. Drugi konkurs wygrał Czech Jakub Janda. Miejsca Polaków: 3. Ziobro, 5. Hula, 7. Murańka, 8. Biegun, 13. Zniszczoł, 18. Leja, 33. Kłusek, 39. Rutkowski. (FIL)