Sprintem

red.
Czech Roman Koudelka zwyciężył w austriackim Hinzenbach w przedostatnim konkursie Letniej Grand Prix w skokach narciarskich. Najlepszy z Polaków Kamil Stoch był dziesiąty. 11. był Maciej Kot, 15. Jakub Wolny, 22. Dawid Kubacki.

Jakub Wolny wywalczył letni Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich, mimo nieobecności w ostatnim konkursie w Trondheim. Zawody wygrał Niemiec Karl Geiger. Najlepszy z Polaków był Klemens Murańka, który zajął 12. miejsce.
Judoczki Aleksandra Beta (kat. 66 kg) i Daria Pogorzelec (78 kg) wygrały w Tallinnie zawody Pucharu Świata.

Lider mistrzostw Polski Wojciech Chuchała (ford fiesta R5) wygrał w Puławach Rajd Nadwiślański, szóstą rundę tegorocznego cyklu.

Piotr Kantor i Bartosz Łosiak zajęli 3. miejsce w turnieju World Tour w siatkówce plażowej w Sao Paulo.
Siatkarze Asseco Resovii wygrali w stolicy 9. Memoriał Zdzisława Ambroziaka. W finale pokonali AZS Politechnikę Warszawską 3:1.

Siatkarze Lotosu Trefla Gdańsk wygrali w Murowanej Goślinie 10. Memoriał Arkadiusza Gołasia. W finale pokonali beniaminka ekstraklasy Cuprum Lubin 3:1. MVP turnieju został Mateusz Mika.

W drugim dniu międzynarodowego turnieju siatkarzy w Oleśnicy PGE Skra Bełchatów pokonała 3:0 turecki Arkas Izmir i wygrała całą imprezę. Mimo porażki w niedzielę 2:3 z rumuńskim Tomis Constanta drugie miejsce zajął Jastrzębski Węgiel.

Joanna Mędoń, Grzegorz Polaczyk, Grzegorz Hedwig, Piotr Szczepański i Marcin Pochwała oraz Michał Wiercioch i Grzegorz Majerczak zdobyli w Szczawnicy tytuły mistrzów Polski w zjeździe i sprincie kajakowym.
Szymon Szewczyk został nowym koszykarzem AZS-u Koszalin.