Stachoń Tutoń lepszy od Sady

MZ
MOTOCROSS. W Głogowie rozegrano czwartą rundę mistrzostw Polski. Wystartowała w nich dwójka zakopiańczyków Karol Sado i Jan Stachoń Tutoń.

Dużo lepiej zaprezentował się drugi z wymienionych. W pierwszym wyścigu Stachoń Tutoń finiszował na miejscu piątym, a w drugim mimo upadku na jednym z okrążeń zajął miejsce ósme. Z kolei Sado zajmował odpowiednio 20. i 21. pozycję. Łącznie po dwóch wyścigach głogowskich eliminacji Stachoń Tutoń został sklasyfikowany na miejscu siódmym, a Sado na 22. Najlepszy okazał się Szymon Motylewski z Wisły Chełmno. W klasyfikacji generalnej MP Stachoń Tutoń znajduje się na piątym miejscu ze 108 punktami na koncie tracąc do lidera Motylewskiego 80 "oczek". (MZ)