Starosądeczanki po walce

JEC
Poziom wielu meczów stał na wysokim poziomie. Zaimponować mogła drużyna ze Starego Sącza, która w eliminacjach nie straciła nawet seta. W finałach było już nieco trudniej, ale i tak zespół ze Starego Sącza wygrał swoje spotkania, choć po walce. Wyniki eliminacji

Osiem drużyn z Nowego Sącza, Marcinkowic oraz Starego Sącza walczyło o tytuł najlepszej w XII Sądeckiej Lidze Szkolnej. Zwyciężyły starosądeczanki, które do wygranej poprowadził Tomasz Machaj.

1-4

Mecz finałowe: ZS nr 4 - ZSZ Stary Sącz 2-1 (20-10, 14-20, 15-10), LO Stary Sącz - II LO 2-1 (20-3, 15-20, 17-15), ZS Marcinkowice - ZSE 2-0 (20-8, 20-18), ZS nr 1 - I LO 1-1 (18-20, 20-17), II LO - ZSZ Stary Sącz 2-1 (8-20, 20-12, 15-4)
Klasyfikacja końcowa: 1. LO Stary Sącz (opiekun Tomasz Machaj), 2. Zespół Szkół nr 4 Nowy Sącz (Lucyna Kołpak), 3. II LO Nowy Sącz (Krystyna Kulpińska), 4. ZSZ Stary Sącz (Paweł Jochymek), 5. Zespół Szkół nr 1 Nowy Sącz (Anna Załęska), 6. I LO Nowy Sącz (Krystyna Kotarba), 7. Zespół Szkół Marcinkowice (Krzysztof Pierzchała), 8. Zespół Szkół Ekonomicznych (Monika Oboza).
Sędzią głównym zawodów był Lechosław Ziębowicz. W zawodach uczestniczyło 80 siatkarek.