Start 10 sierpnia

KG
Udostępnij:
Wczoraj w siedzibie Małopolskiego Związku Piłki Nożnej ustalono, że najbliższe rozgrywki rundy jesiennej grupy zachodniej IV ligi rozpoczną się 10 sierpnia, a zakończą 17 listopada.

Zachodnia IV liga

10 sierpnia (sobota)

   godz. 16 Alwernia - Dalin Myślenice
   godz. 17 Fablok Chrzanów - Babia Góra Sucha Beskidzka
   godz. 17 Karpaty Sierpaw - Kalwarianka
   godz. 17 Garbarz Zembrzyce - Świt Krzeszowice
   godz. 17 Przebój Wolbrom - Garbarnia Kraków
   godz. 18 Orzeł Piaski Wlk. - MKS Trzebinia/Siersza
   godz. 18 Pogoń Miechów - Clepardia Kraków

11 sierpnia (niedziela)

   godz. 11 Wisła II Kr. - Wieczysta Kr.
   godz. 17 Puszcza Niepołomice - Górnik Brzeszcze

14 sierpnia (środa)

   godz. 17 Pogoń - Górnik
   godz. 17 Wieczysta - Puszcza
   godz. 17 Garbarnia - Wisła II
   godz. 17 Babia Góra - Przebój
   godz. 17 Świt - Fablok
   godz. 17 Dalin - Garbarz
   godz. 17 Trzebinia - Alwernia
   godz. 17 Kalwarianka - Orzeł
   godz. 17 Karpaty - Clepardia

17 sierpnia (sobota)

   godz. 17 Karpaty - Pogoń
   godz. 17 Przebój - Świt

18 sierpnia (niedziela)

   godz. 17 Puszcza - Garbarnia
   godz. 17 Górnik - Wieczysta

21 sierpnia (środa)

   godz. 17 Alwernia - Kalwarianka
   godz. 17 Fablok - Dalin
   godz. 17 Wisła II - Babia Góra

24 sierpnia (sobota)

   godz. 17 Babia Góra - Puszcza
   godz. 17 Clepardia - Alwernia
   godz. 17 Garbarnia - Górnik
   godz. 17 Kalwarianka - Garbarz
   godz. 17 Pogoń - Wieczysta
   godz. 17 Świt - Wisła II
   godz. 17 Trzebinia - Fablok

25 sierpnia (niedziela)

   godz. 17 Dalin - Przebój
   godz. 17 Karpaty - Orzeł

28 sierpnia (środa)

   godz. 17 Garbarz - Trzebinia
   godz. 17 Orzeł - Clepardia

31 sierpnia (sobota)

   godz. 16 Alwernia - Karpaty
   godz. 16 Fablok - Kalwarianka
   godz. 16 Przebój - Trzebinia
   godz. 16.30 Garbarz - Clepardia
   godz. 16.30 Wieczysta - Garbarnia

1 września (niedziela)

   godz. 16 Dalin - Wisła II
   godz. 16 Górnik - Babia Góra
   godz. 16 Puszcza - Świt
   godz. 16.30 Orzeł - Pogoń

7 września (sobota)

   godz. 16 Babia Góra - Wieczysta
   godz. 16 Clepardia - Fablok
   godz. 16 Kalwarianka - Przebój
   godz. 16 Orzeł - Alwernia
   godz. 16 Pogoń - Garbarnia
   godz. 16 Świt - Górnik
   godz. 16 Trzebinia - Wisła II

8 września (niedziela)

   godz. 16 Dalin - Puszcza
   godz. 16 Karpaty - Garbarz

11 września (środa)

   godz. 16 Alwernia - Pogoń
   godz. 16 Fablok - Karpaty
   godz. 16 Garbarnia - Babia Góra
   godz. 16 Garbarz - Orzeł
   godz. 16 Górnik - Dalin
   godz. 16 Przebój - Clepardia
   godz. 16 Puszcza - Trzebinia
   godz. 16 Wieczysta - Świt
   godz. 16 Wisła II - Kalwarianka

14 września (sobota)

   godz. 15 Świt - Garbarnia
   godz. 15.30 Alwernia - Garbarz
   godz. 15.30 Clepardia - Wisła II
   godz. 15.30 Kalwarianka - Puszcza
   godz. 15.30 Karpaty - Przebój
   godz. 15.30 Pogoń- Babia Góra
   godz. 15.30 Trzebinia- Górnik

15 września (niedziela)

   godz. 15 Dalin - Wieczysta
   godz. 15.30 Orzeł - Fablok

21 września (sobota)

   godz. 15 Clepardia - Świt
   godz. 15 Fablok - Puszcza
   godz. 15 Garbarz - Górnik
   godz. 15 Kalwarianka - Dalin
   godz. 15 Przebój - Wisła II
   godz. 15.30 Alwernia - Wieczysta

28 września (sobota)

   godz. 15 Babia Góra - Świt
   godz. 15 Garbarnia - Dalin
   godz. 15 Garbarz - Pogoń
   godz. 15 Górnik - Kalwarianka
   godz. 15 Przebój - Orzeł
   godz. 15 Świt - Garbarnia
   godz. 15 Wieczysta - Trzebinia

29 września (niedziela)

   godz. 11 Wisła II - Karpaty
   godz. 15 Puszcza - Clepardia

2 października (środa)

   godz. 15 Karpaty - Babia Góra
   godz. 15 Orzeł - Garbarnia
   godz. 15 Pogoń - Trzebinia

5 października (sobota)

   godz. 15 Alwernia - Przebój
   godz. 15 Clepardia - Górnik
   godz. 15 Garbarz - Fablok
   godz. 15 Kalwarianka - Wieczysta
   godz. 15 Pogoń - Świt
   godz. 15 Trzebinia - Garbarnia

6 października (niedziela)

   godz. 15 Dalin - Babia Góra
   godz. 15 Karpaty - Puszcza
   godz. 15 Orzeł - Wisła II

12 października (sobota)

   godz. 14 Świt - Dalin
   godz. 14.30 Babia Góra - Trzebinia
   godz. 14.30 Fablok - Pogoń
   godz. 14.30 Garbarnia - Kalwarianka
   godz. 14.30 Górnik - Karpaty
   godz. 14.30 Przebój - Garbarz

13 października (niedziela)

   godz. 11 Wieczysta - Clepardia
   godz. 11 Wisła II - Alwernia
   godz. 14 Puszcza - Orzeł

19 października (sobota)

   godz. 14 Alwernia - Puszcza
   godz. 14 Clepardia - Garbarnia
   godz. 14 Fablok - Przebój
   godz. 14 Garbarz - Wisła II
   godz. 14 Kalwarianka - Babia Góra
   godz. 14 Pogoń - Dalin
   godz. 14 Trzebinia - Świt

20 października (niedziela)

   godz. 12 Orzeł - Górnik
   godz. 14 Karpaty - Wieczysta

26 października (sobota)

   godz. 14 Babia Góra - Clepardia
   godz. 14 Garbarnia - Karpaty
   godz. 14 Górnik - Alwernia
   godz. 14 Przebój - Pogoń
   godz. 14 Świt - Kalwarianka

27 października (niedziela)

   godz. 11 Wieczysta - Orzeł
   godz. 11 Wisła II - Fablok
   godz. 13 Puszcza - Garbarz
   godz. 14 Dalin - Trzebinia

2 listopada (sobota)

   godz. 13 Babia Góra - Orzeł
   godz. 13 Garbarnia - Alwernia
   godz. 13 Górnik - Fablok
   godz. 13 Świt - Karpaty
   godz. 13 Trzebinia - Kalwarianka

3 listopada (niedziela)

   godz. 11 Wieczysta - Garbarz
   godz. 11 Wisła II - Pogoń
   godz. 13 Dalin - Clepardia
   godz. 13 Puszcza - Przebój

9 listopada (sobota)

   godz. 13 Alwernia - Babia Góra
   godz. 13 Fablok - Wieczysta
   godz. 13 Garbarz - Garbarnia
   godz. 13 Pogoń - Kalwarianka
   godz. 13 Przebój - Górnik

10 listopada (niedziela)

   godz. 11 Clepardia - Trzebinia
   godz. 11 Wisła II - Puszcza
   godz. 12 Orzeł - Świt
   godz. 13 Karpaty - Dalin

16 listopada (sobota)

   godz. 13 Babia Góra - Garbarz
   godz. 13 Garbarnia - Fablok
   godz. 13 Górnik - Wisła II
   godz. 13 Kalwarianka - Clepardia
   godz. 13 Świt - Alwernia
   godz. 13 Trzebinia - Karpaty

17 listopada (niedziela)

   godz. 11 Wieczysta - Przebój
   godz. 13 Dalin - Orzeł
   godz. 13 Puszcza - Pogoń
   Rezerwa Wisły w tym sezonie grać będzie jako gospodarz na stadionie Wawelu.
   Zgodnie z regulaminem, po zakończeniu rundy wiosennej mistrz grupy będzie walczył o awans do III ligi w barażu z mistrzem grupy wschodniej. Z IV ligi spadną 4 drużyny, na których miejsce awansują mistrzowie i wicemistrzowie grup: krakowskiej i olkuskiej V ligi. Gdyby mistrz grupy awansował, a żaden z 6 krakowskich III-ligowców nie spadł do IV ligi, to baraż o wolne miejsce rozegrają zespoły, które zajmą trzecie miejsca w "okręgówkach".
   Podczas obecnych rozgrywek w każdym zespole na boisku przez 90 minut będzie musiało występować co najmniej dwóch piłkarzy urodzonych w 1981 r. lub młodszych. (KG)

Dziś sparing

w Krzeszowicach

   Jeszcze przed miesiącem piłkarzy Świtu Krzeszowice i Przeboju Wolbrom dzieliły dwie klasy - Świt grał w III lidze, a Przebój w V. 17 sierpnia w Wolbromiu piłkarze obu zespołów spotkają się w meczu o IV-ligowe punkty, już jednak dziś o godz. 18 w Krzeszowicach dojdzie do przedsezonowego sparingu Świtu z Przebojem. (KG)

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie