Strzelać można i w osłabieniu

(STM)
Lider objął prowadzenie w 24 min, po uderzeniu z 10 m Aksamita. Przed przerwą trafił jeszcze A. Nowak, strzałem z 4 m finalizując podanie Białasa.

Dąbrovia Dąbrowa T. 5 (2)
Naprzód Sobolów 1 (0)
Bramki: 1:0 Aksamit 24, 2:0 A. Nowak 43, 3:0 Kozicki 60, 4:0 A. Nowak 62, 4:1 P. Trybuła 64, 5:1 A. Nowak 79.

Dąbrovia: M. Nowak - Klimaj, Cielczyk, Wróbel, Białas - Skowron (65 Liro), Krupa, Minorczyk [56], A. Nowak - Aksamit (60 Cholewa), Kozicki.
Naprzód: M. Klejdysz - A. Klejdysz, P. Trybuła, Starkowski, Woźniak - Sotoła, Klebert (55 Kmiecik), Saława (46 KasprzykI), Solecki (80 Cefal) - Kluba (75 Pilch), Serafin.
Sędziował: Michał Mrzygłód (Brzesko). Widzów: 200.

W drugiej połowie grająca już w osłabieniu Dąbrovia szybko strzeliła dwie bramki. W 60 min Kozicki spożytkował centrę Cholewy, a dwie minuty później rzut wolny wykorzystał A. Nowak. W 64 min bramkę strzałem zza pola karnego zdobył P. Trybuła. Kwadrans później po uderzeniu z 20 m hat trick skompletował A. Nowak.