Strzelanina w pierwszej połowie

(DW)
Z drugiej połowy odnotować należy jedynie oddany w 88 min strzał, po którym słupek uratował gospodarzy przed porażką. Za to emocjami, towarzyszącymi pierwszej części zawodów, obdarzyć by można było kilka spotkań.

Festiwal strzelecki zapoczątkowali goście. Najpierw Olszak prawie z zerowego kąta wpakował piłkę w tzw. długi róg, a prowadzenie Grodu podwyższył uderzeniem z 18 m Golonka. Miejscowi wyrównali w ciągu 11 min. Cionek precyzyjnie wykonał rzut wolny z 25 m i Skut nie miał nic do powiedzenia. Także Grajewski popisał się mierzonym strzałem z niewiele mniejszej odległości.

Kobylanczanie na tym nie poprzestali. Z upływem drugiego kwdransa to oni mieli przewagę jednego gola. A to za sprawą Kozioła, który uderzył z 10 m. Gdy pozostali na murawie gracze (dwóch przedwcześnie ją opuściło) myśleli o przerwie, Golonka z 18 m pokonał Grądalskiego, ustalając końcowy wynik tego meczu.

LKS Kobylanka 3 (3)
Gród Podegrodzie 3 (3)

Bramki: 0:1 Olszak 10, 0:2 Golonka 17, 1:2 Cionek 17, 2:2 Grajewski 28, 3:2 Kozioł 30, 3:3 Golonka 41.

Kobylanka: Grądalski - Guter, Szura, Żmigrodzki [16], Woźniak [84] - Grajewski, Kozioł, Jamro, Cionek (75 Bogusz), Kotowicz - Trawiński.
Gród: Skut - Berowski, Olszak, Majerski, Schreiner - Szewczyk, Zgrzeblak [32], M. Knurowski (85 Matiasz), R. Knurowski (68 Szabla), Ciurka - Golonka.
Sędziował: Rafał Lekki (Limanowa). Widzów: 50.