art
Łukasz Czapla
Łukasz Czapla ART
W zawodach Baltic Cup w Łebie strzelcy z Małopolski, z Petardy Kraków i TKS LOK Tarnów, zajęli miejsca na podium. Rywalizacja odbywała się na strzelnicy 10-metrowej (pneumatycznej).

W drużynowym mikście (to nowa konkurencja olimpijska) 2. miejsce wywalczyli Łukasz Czapla (Petarda Kraków) i Marta Szulżycka (Legia Warszawa). Wygrali kwalifikacje (763 pkt), w finale uzyskali 476 pkt, a lepszy o 3,8 pkt okazał się duet olimpijczyków: Beata Bartków-Kwiatkowska (ŚTS Tychy; była zawodniczka Wisły Kraków) i Wojciech Knapik (Alu-Pro Opole).
Indywidualnie w pistolecie Czapla był 4., zwyciężył Łotysz Igors Aleksandrovs.

W karabinie kobiet 2. miejsce wywalczyła Izabella Dudek. Uzbierała 248,7 pkt, przegrała o 0,5 pkt z Natalią Kochańską (Gwardia Warszawa). W finałach w tej broni strzelali także inni przedstawiciele tarnowskiego klubu: Tomasz Cygan był 7., a Olga Wąż 8.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani