Super Babcia i Super Dziadek - poznaliśmy laureatów ogólnopolskiego finału! Zobacz kto zwyciężył!

Akcja specjalna Super Babcia i Super Dziadek
Z okazji Dni Babci i Dziadka publikujemy życzenia dla seniorów przesłane przez Czytelników. Sami seniorzy opowiadają także, jak pięknie być dziadkami. Trwa głosowanie, w którym Czytelnicy wybierają Super Babcię i Super Dziadka 2024. Na laureatów czeka mnóstwo nagród.
KLIKNIJ i SPRAWDŹ
wyniki w finale
ogólnopolskim

_______________

KLIKNIJ i SPRAWDŻ
wyniki pierwszego etapu
w kategorii Super Babcia
KLIKNIJ i SPRAWDŻ
wyniki pierwszego etapu
w kategorii Super Dziadek

____________________

SUPER BABCIA
Wojewódzki ranking liderek

Wojewódzki ranking liderek zdecyduje o tym, które babcie awansują do ogólnopolskiego finału akcji, w którym główną nagrodą jest 20 000 złotych na realizację marzeń. Babcia, która zdobędzie najwięcej głosów w województwie otrzyma m.in. nagrodę finansową w wysokości 1000 złotych.

KLIKNIJ I SPRAWDŹ
wojewódzki ranking

____________________

- Publikacja życzeń to wspaniała niespodzianką dla dziadków - mówi Anna Geisler koordynująca naszą akcję. - W głosowaniu naszych Czytelników, spośród adresatów życzeń, zostaną wybrani najsympatyczniejsi seniorzy w naszym województwie.

Nasi kochani Dziadkowie

Seniorzy są fundamentem rodziny - od nich wszystko się zaczęło. Wszyscy darzą ich wyjątkowym uczuciem. Dla wnuków to oni zwykle są bardziej pobłażliwi niż rodzice, oni najbardziej rozpieszczają. U nich zawsze można znaleźć wsparcie i dobrą radę, która jest poparta życiową mądrością i doświadczeniem.

Wdzięczne dziadkom są nie tylko wnuki, lecz także ich rodzice. Często podziwiają swoich rodziców za to, jak doskonale sprawdzają się w roli dziadków i jakim są wsparciem w wychowaniu najmłodszych i opiece nad nimi.

W tym roku wyjątkowo uczcimy Dni Babci i Dziadka w naszej gazecie. 22 stycznia w naszym serwisie internetowym ukaże się wielka galerią z życzeniami od naszych Czyteników. Dodatkowo seniorzy, którzy zgłoszą się do naszej akcji, opowiedzą nam o tym, jak cudownie jest być babcią i dziadkiem, jak można spełniać się w tej roli i cieszyć miłością całej rodziny.

POZNAJ LIDERÓW NASZEJ AKCJI

Ewa Nowobilska

emisja bez ograniczeń wiekowych

Sławomir Janik

emisja bez ograniczeń wiekowych

Monika Bednarz

emisja bez ograniczeń wiekowych

Bogusław Słapak

emisja bez ograniczeń wiekowych
Super Babcie i Super Dziadków
wybiorą nasi Czytelnicy

Spośród seniorów, którzy znajdą się w internetowej galerii z okazji Dni Babci i Dziadka, głosami naszych Czytelników, zostaną wybrani najsympatyczniejsze babcie i najsympatyczniejsi dziadkowie. Otrzymają oni pamiątkowe dyplomy z życzeniami od wnuków oraz nagrody - vouchery na fotoobraz czyli wydrukowane w dużym formacie na płótnie wybrane przez siebie zdjęcie - na przykład zdjęcie ukochanych wnuków! Taki fotoobraz będzie wspaniałą, rodzinną pamiątką i codziennie będzie sprawiać dziadkom wiele radości.

Nagród będzie oczywiście więcej. Pięć babć i pięciu dziadków, którzy zdobędą najwięcej głosów, otrzyma zaproszenia na rodzinną sesję fotograficzną wykonaną przez profesjonalnego fotografa.

Na zwycięzców akcji w województwie, którzy zdobędą najwięcej głosów wśród babć i dziadków czeka wyjątkowa nagroda - tytuł Super Babci i Super Dziadka, publikacja zdjęcia na okładce naszej gazety i nagroda finansowa w wysokości 1000 złotych.

Główne nagrody czekać będą w finale naszej akcji, do którego awansuje dziesięć babć i dziesięciu dziadków z naszego województwa, którzy zdobędą najwięcej głosów. W finałowym głosowaniu będą oni rywalizować o głosy z laureatami z innych regionów.

Babcia i dziadek, którzy zwyciężą w wielkim finale ogólnopolskim otrzymają główne nagrody finansowe w wysokości 20 000 złotych, które będą mogli przeznaczyć na spełnienie swoich marzeń!

Gotówka będzie czekać także na babcie i dziadków, którzy w finale ogólnopolskim zajmą kolejne cztery miejsca (od drugiego do piątego). Oni będą mogli przeznaczyć na realizację swoich planów nagrody finansowe w wysokości 2000 złotych.

Ważne terminy
 • Specjalny dodatek do gazety z życzeniami dla seniorów z okazji Dni Babci i Dziadka zostanie dołączony do całego nakładu gazety w poniedziałek, 22 stycznia. W dodatku ukażą się życzenia, które zostały przesłane do wtorku, 16 stycznia włącznie.
 • Życzenia przesłane po tym terminie, wraz z życzeniami publikowanymi w dodatku, ukażą się w galerii życzeń w naszym serwisie internetowym.
 • Głosowanie na Super Babcie i Super Dziadków rozpocznie się w poniedziałek, 22 stycznia i będzie trwać do środy, 6 marca do godz. 20:30.
 • Głosowanie w ogólnopolskim finale, w którym weźmie udział dziesięć babć i dziesięciu dziadków z naszego województwa, rozpocznie się w poniedziałek, 11 marca i będzie trwać do czwartku, 21 marca do godz. 21:00
Na seniorów
czekają nagrody

Nagrody dla Super Babć

W każdym regionie babcie, które w kategorii Super Babcia zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • pamiątkowy dyplomy z życzeniami od wnuków
 • voucher na fotoobraz z dowolnie wybranym zdjęciem
 • publikację zdjęcia w galerii laureatów akcji Super Babcia i Super Dziadek 2024 w naszym serwisie

_______________

Nagrody w rankingu wojewódzkim w kategorii Super Babcia

Babcie, które w wojewódzkim rankingu zwycięzców z regionów zdobędą najwięcej głosów otrzymają następujące dodatkowe nagrody:

 • za zajęcie pierwszego miejsca - tytuły Super Babcia, publikację zdjęcia na okładce naszej gazety oraz nagrodę finansową w wysokości 1000 złotych
 • za zajęcie miejsc od 1 do 10 - awans do ogólnopolskiego finału akcji, w którym główną nagrodą jest 20 000 złotych na realizację marzeń
 • za zajęcie miejsc od 1 do 5 - zaproszenia na rodzinną sesję fotograficzną

_______________

Nagrody w finale ogólnopolskim w kategorii Super Babcia

W wielkim ogólnopolskim finale babcia, która zdobędzie najwięcej głosów otrzyma główną nagrodę finansową w wysokości 20 000 złotych.

Babcie, które w finale ogólnopolskim zajmą miejsca od drugiego do piątego otrzymają nagrody finansowe w wysokości 2000 złotych.

Nagrody dla Super Dziadków

Nagrody w kategorii wojewódzkiej Super Dziadek, za zajęcie pierwszego miejsca w głosowaniu:

 • tytuł Super Dziadek
 • publikacja zdjęcia na okładce naszej gazety
 • nagroda finansowa w wysokości 1000 złotych.

Dziadkowie, którzy zajmą miejsca od 1 do 5 w głosowaniu wojewódzkim otrzymają:

 • pamiątkowy dyplom z życzeniami od wnuków
 • voucher na fotoobraz z dowolnie wybranym zdjęciem
 • zaproszenie na rodzinną sesję fotograficzną
 • publikację zdjęcia w galerii laureatów akcji Super Babcia i Super Dziadek 2024 w naszym serwisie
  Za zajęcie miejsc od 1 do 10 w kategorii Super Dziadek - awans do ogólnopolskiego finału akcji, w którym główną nagrodą jest 20 000 złotych na realizację marzeń
  .

_______________

Nagrody w finale ogólnopolskim w kategorii Super Dziadek

W wielkim ogólnopolskim finale dziadek, który zdobędzie najwięcej głosów otrzyma główną nagrodę finansową w wysokości 20 000 złotych.

Dziadkowie, którzy w finale ogólnopolskim zajmą miejsca od drugiego do piątego otrzymają nagrody finansowe w wysokości 2000 złotych.

_____________________

Informacji o akcji udziela:
Natalia Zwolanowska
tel. 607 371 458
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

Regulamin akcji

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo

Materiał oryginalny: Super Babcia i Super Dziadek - poznaliśmy laureatów ogólnopolskiego finału! Zobacz kto zwyciężył! - Gazeta Krakowska

Wróć na dziennikpolski24.pl Dziennik Polski