Superpuchar dla Zeptera

Punkty: Lewandowski 2, Vrankovic 16, Hinton 6, Blumczyński 4, Dylewicz 9, Wilczek 4, Szybilski 8, Kalamiza 5, Adamek 6, Darnikowski 6 - Kościuk 6, Miglinieks 0, Cotton 5, Bigus 2, Cielebąk 6, Zieliński 13, Avlijas 13, Bajer 0, McNaull 11, Tomczyk 11.

(KAW)

Mistrzowie Polski, koszykarze Zeptera Śląska Wrocław, pokonali w Sopocie zdobywców Pucharu Polski, Prokom Trefl Sopot 67-66 (18-13, 16-21, 27-23, 16-19) i zdobyli Superpuchar.
 Pierwsze dwie kwarty należały do gości z Wrocławia, ale nie potrafili oni wypracować przewagi wyższej jak ośmiopunktowa. Losy meczu rozstrzygały się w końcówce. W czwartej kwarcie Śląsk prowadził już nawet 59-52, lecz na 18 sekund przez końcem to sopocianie objęli prowadzenie 66-64. Losy meczu rozstrzygnął na 8 sekund przed końcem Avlijas trafiając za 3 punkty. W rewanżu po akcji Vrankovica piłka odbiła się od obręczy i wyszła w pole.