Świetny mecz Milika w Napoli. Gol i asysta Polaka! [WIDEO]

mgs
Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik Bartek Syta / Polska Press
W meczu towarzyskim Napoli pokonało Herthę Berlin 4:1, a bardzo dobre spotkanie w barwach włoskiego zespołu rozegrał Arkadiusz Milik. Polak strzelił gola i zanotował asystę!

Arkadiusz Milik niedługo po zakończeniu Euro 2016 zmienił klub i z Ajaksu przeniósł się do Napoli. Polak już błyszczy w barwach neapolitańskiej drużyny i bardzo dobrze zaprezentował się w meczu towarzyskim z Herthą Berlin.

W sobotę Napoli rozgrywało z berlińczykami spotkanie kontrolne, które polski napastnik rozpoczął na ławce rezerwowych. Na placu gry Milik pojawił się dopiero w drugiej połowie i w 70. minucie wpisał się na listę strzelców, podwyższając wynik na 3:1 dla Napoli. Na tym jednak nie koniec, ponieważ kilka chwil później 22-latek asystował przy golu Driesa Mertensa na 4:1.

W tym spotkaniu w barwach Napoli wystąpił także inny Polak, Piotr Zieliński, który również zameldował się na murawie w drugiej połowie zmieniając Allana Loureiro.

Zobacz skrót meczu Napoli - Hertha oraz gola i asystę Arkadiusza Milika!

Najlepsze piłkarskie newsy - polub nas!

Materiał oryginalny: Świetny mecz Milika w Napoli. Gol i asysta Polaka! [WIDEO] - Gol24