Świetny mecz Skalnika

(DW)
Piłka nożna. Liga IV. Grupa wschodnia. Pierwsza połowa należała zdecydowanie do gospodarzy. Swoją przewagę udokumentowali oni dwoma golami.

Skalnik Kamionka Wielka5 (2)
Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 1 (0)

Bramki: 1:0 S. Nowak 38, 2:0 Zieliński 45, 3:0 Bajdel 56, 4:0 Bajdel 67, 4:1 A. Nowak 71 karny, 5:1 Bajdel 90.
Skalnik: S. Kantor [70] - G. Nowak, Kulpa, Chełmecki, Skrzypiec - Żarnowski, Kołbon (70 Olchawa), S. Nowak, P. Nowak (65 Szczurek) - Bajdel, Zieliński.
Dąbrovia: W. Nowak - Cielczyk, Wróbel, Białas, Klimaj (70 Liro) - Grajdura (46 S. Górka), R. Krupa, M. Krupa, A. Nowak - Chwałek (46 Skowron), Aksamit (46 Cholewa).
Sędziował: Dariusz Tutko (Gorlice). Widzów: 100.

Najpierw po podaniu Zielińskiego w sytuacji sam na sam znalazł się S. Nowak i nie zmarnował szansy.

Tuż przed zejściem piłkarzy na przerwę z dośrodkowania Bajdela skwapliwie skorzystał Zieliński, z 5 m posyłając piłkę do bramki.
Po zmianie stron miejscowi powiększyli przewagę, przy czym trzykrotnie do bramki gości trafiał świetnie usposobiony Adam Bajdel.

Dwa razy uczynił to strzelając z 7 m, a wynik ustalił w sytuacji sam na sam z bramkarzem.