Szaflary połknęły Łososia

Remigiusz Szurek
W 15 min goście wyszli na prowadzenie, gdy po uderzeniu z 8 metrów gola zdobył Baboń. Od pierwszych minut gra była wyrównana. Taki stan rzeczy utrzymał się do 55 min.

Łosoś Łososina Dolna 0

LKS Szaflary 4 (1)

Bramki: 0:1 Baboń 15, 0:2 Gałdyn 55, 0:3 Kamiński 70, 0:4 Kamiński 70.

Łosoś: Świderski - GrzybowskiI(84 Jaśkiewicz), Grzegorzek, D. Nowak - SzkarłatI, Ł. Krok, SkórnógI, K. Nowak (60 Pałka), Znamirowski, Grabczyk - Zelek.

LKS: Zhuk - Baboń, CudzichI (65 Otręba), Bierówka, Strama - GałdynI, Lach, F. Kamiński, K. Kot (75 M. Kantor) - K. KantorI, Zięba (50 Mrowca).

Sędziował: Łukasz Kogut (Nowy Sącz).

Widzów: 100.

W 15 min goście wyszli na prowadzenie, gdy po uderzeniu z 8 metrów gola zdobył Baboń. Od pierwszych minut gra była wyrównana. Taki stan rzeczy utrzymał się do 55 min. Wówczas po rzucie rożnym LKS i wybiciu piłki na 16. metr przez miejscowych, strzał z dystansu oddał Gałdyn. W 70 min goście znów ukłuli. Bramkarz skapitulował po strzale w bliższy róg Kamińskiego. Na 0:4 w 82 min podwyższył Kamiński, po strzale w „okienko”.