Szermiercza niespodzianka

Miłą niespodziankę sprawiła Agata Domalik (Zerwikaptur), która triumfowała w turnieju dziewcząt z rocznika 1992-93. Z kolei wśród chłopców w tej kategorii wiekowej w czołowej ósemce było aż 6 zawodników KKS, ale po raz pierwszy od dłuższego czasu 1. miejsce nie przypadło któremuś z nich. Wygrał Bartłomiej Kazek (Piast Gliwice), pokonując w finale właśnie reprezentanta KKS Szczepana Budka; 3. pozycje zajęli inni krakowianie - Felix Fraś i Józef Pordes. (ART)

Kolejny udany występ zanotowali młodzi krakowscy szpadziści. W rozgrywanej w Drzonkowie (woj. lubuskie) Gali Szermierki czworo z nich stanęło na podium.