Sześć bramek Ostrowianki

Seba
Klasa "B", podokręg Bochnia

Na boiskach klasy "B" i "C"

Ostowianka Ostrów - Motor Bogucice 6-2. Słabszy technicznie Motor uległ w meczu wyjazdowym dużo mocniejszemu rywalowi, ale zdobył dwie bramki. Szczęśliwe dla przyjezdnych okazały się 35 oraz 55 min, kiedy to Dariusz Wojcieszek pokonywał bramkarza Ostrowianki. Obie drużyny otrzymały po jednej żółtej kartce.
   Błyskawica Proszówki - Polonia Wyżyce 3-1. Przyjezdni musieli uznać wyższość lidera i zeszli z boiska pokonani. Pierwsza bramka spotkania padła w 20 min, a zdobył ją dla gospodarzy Paweł Matusik. Kolejną zdobył piętnaście minut później Paweł Skrzyński. Na 3-0 podwyższył po dziesięciu minutach gry w drugiej połowie ponownie Paweł Skrzyński. Goście strzelili swoją jedyną bramkę w 75 min, wykorzystując rzut karny.
Klasa "B", podokręg Brzesko
   Temida Złota - Jedność Paleśnica 0-1. Lider brzeskiej klasy "B" uległ na własnym boisku rywalowi. W 20 min Piotr Konicki dobrze wykorzystując rzut rożny posłał piłkę prosto do bramki miejscowych. W dalszej części meczu, pomimo zaciętej walki, żadna ze stron nie zdobyła bramki.
   Okocim - Orkan Zaborów 1-2. Gospodarze, poprzez złą ocenę sytuacji, zmarnowali kilka okazji na wygraną. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-2, a bramkę dla gospodarzy zdobył w 23 min Tomasz Pietras. Ten sam zawodnik zmarnował szansę na doprowadzenie do remisu, nie wykorzystując w 89 min "jedenastki".
Klasa "B", podokręg Tarnów, grupa I
   Rzepiennik Strzyżewski - Siemiechów 2-0. Pomimo upalnej temperatury spotkanie było dość dynamiczne. Już w 2 min, wykorzystując rzut karny, bramkę strzelił Ryszard Gębarowski. Dalsza część spotkania przebiegała równie żwawo, ale żadna ze stron nie była w stanie umieścić piłki w bramce przeciwnika. Dopiero na 10 min przed końcem spotkania udało się to Robertowi Salwie.
Klasa "C", podokręg Brzesko
   Grom Sufczyn - Poręba Spytkowska 2-1. Miejscowi nie przestraszyli się silniejszego teoretycznie rywala i mimo że do przerwy przegrywali 0-1, rozstrzygnęli to spotkanie na swoją korzyść. Dzięki zwarciu szyków i zespołowej grze zawodników Gromu, w 75 min Tadeusz Sacha doprowadził do remisu. Na kilka minut przed końcem spotkania (82 min), Jarosław Robak strzelił natomiast drugą bramkę dla miejscowych, ustalając tym samym wynik meczu. Gospodarze otrzymali trzy żółte kartki, przyjezdni jedną.
Klasa "C", podokręg
Tarnów
   Świebodzinianka Świebodzin - Ładna 5-2. Spotkanie dwóch drużyn reprezentujących podobny poziom zakończyło się wysoką porażką przyjezdnych. Pierwszą bramkę dla gospodarzy strzelił w 10 min Rafał Mania, kolejną dziesięć minut później Marcin Turak. Na pięć minut przed końcem pierwszej połowy ponownie na listę strzelców wpisał się Rafał Mania ustanawiając wynik do przerwy na 3-0. W drugiej połowie meczu Marcin Turak wykorzystał chwilę nieuwagi przeciwnika i w 55 min zdobył czwartą bramkę dla Świebodzinianki. Na 15 minut przed końcem meczu Rafał Mania po raz kolejny wstrzelił się w bramkę Ładnej i zdobył piątą bramkę dla miejscowych. Obie drużyny wykazały się wysoką kulturą gry.
Klasa "C", podokręg Żabno
   Ilkowice - Ćwików 5-1. Lider na swoim boisku pewnie pokonał słabszego rywala. Już w 7 min miejscowi strzelili pierwszą bramkę, a osiem minut później kolejną. W 28 min było już 3-0 dla gospodarzy i praktycznie po meczu. Bramki dla Ilkowic strzelili: Łukasz Kotapka 3, Bogusław Kaczyk oraz Michał Skrabacz. Zarówno jedna jak i druga strona wykazały się czystą grą, toteż sędzia ani razu nie musiał sięgać po kartki.
   Polonia Kłyż - Smęgorzów 0-3. Gospodarze ulegli rywalowi, nie strzelając przy tym żadnej bramki. Trzeba dodać, iż obie drużyny reprezentują podobny poziom gry. Bramki dla przyjezdnych strzelili: Bartłomiej Kapuściak w 38 min, Łukasz Noga w 60 min oraz Krzysztof Budzyna w 85 min. Mecz przebiegał spokojnie (brak kartek), nie licząc bardzo doskwierającego zawodnikom upału. (Seba)