Szybkie trafienie w Koszycach

(STM)
Mecz rozpoczął się w sposób wymarzony dla gospodarzy, w 2 min Groński strzałem przy bliższym słupku pokonał Kurpisza.

Potem inicjatywę przejęła Unia, ale w dalszej fazie pierwszej połowy dwie bardzo dobre okazje miała Victoria. W 25 min Gromadzki przegrał jednak pojedynek z bramkarzem, a pięć minut później Tryba zmarnował rzut karny.

W 72 min K. Wróbel z 12 m doprowadził do remisu. Dziewięć minut później ten sam zawodnik wykorzystał nieudaną pułapkę ofsajdową. Trzeci gol dla Unii padł w 87 min, gdy po strzale Wódki piłka odbiła się od Reszczyńskiego i nad Bijakiem wpadła do bramki.

Victoria Koszyce Małe 1 (1)
Unia Niedomice 3 (0)

Bramki: 1:0 Groński 2, 1:1 K. Wróbel 72, 1:2 K. Wróbel 81, 1:3 Reszczyński 87 samob.

Victoria: Bijak - Bała, Reszczyński, Rybak, Cichy - Chudyba, Jabłoński, Gromadzki, Tryba - Groński (82 Mokwa), Radliński (46 Wójcik).
Unia: Kurpisz - Grabka, Madejski, Motyka - Nagórzański, Krzaczek, K. Wróbel (88 Szpilski), Bajorek (67 Radliński), Wódka - P. Wróbel, Wojcieszek.
Sędziował: Grzegorz Wroński (Tarnów). Widzów: 200.