Ta ostatnia tercja...

1-0 Mirocha 1, 1-1 Demkowicz 17, 2-1 Kotlorz 42, 3-1 Mleko 43, 4-1 Koszowski 46, 5-1 Mleko 55.

Ekstraklasa hokejowa - mecz zaległy

O miejsca 7.-10.: Naprzód Janów - KH Sanok 5-1 (1-1, 0-0, 4-0)

Sanok: Zborowski - Vrtik, Mazur; Zatko, Smyczyński; Rąpała, Ciepły; Maślak - Ćwikła, Bulanda, Zetik; Mermer, Melichercik, Maciejko; Grzesik, Wilusz, Dżoń; Demkowicz, Kostecki, Solon.
Sędziował Przemysław Kępa (Nowy Targ). Kary: 18 -**18 min. Widzów 500.
To był zaległy mecz ekstraklasy. Już w 14 sekundzie Mirocha dał prowadzenie gospodarzom. Do wyrównania doprowadził w 16 min Tomasz Demkowicz, wykorzystując grę w przewadze.
W drugiej tercji powiało nudą, gra była szarpana. Ostatnia odsłona przyniosła aż cztery bramki i wszystkie dla Naprzodu. W 41 min na prowadzenie wyprowadził gospodarzy Kotlorz, a minutę później w przewadze podwyższył Mleko. Hokeistów z Sanoka dobili Koszowski i ponownie Mleko. Wydawało się, że po wyrównanych 2 tercjach sanoczanom uda się urwać choćby punkt, jednak widać, że wzmocnień w składzie brakuje, a sam nowo pozyskany Michał Radwański nie pomoże (być może zagra w piątkowym meczu z Janowem).
(SEKR) Dzisiaj mecz Unia Oświęcim -**KTH Krynica. Grupa silniejsza gra w**piątek.**