Tabele piłkarskie

Redakcja
Wisła Szczucin - Metal-Gawro Tarnów 2-1 (2-0): Sieczkowski 18, Żaba 25 - J. Gromadzki 81; Rzezawianka Rzezawa - Ciężkowianka Ciężkowice 0-1 (0-1): Skrężyna 21; Błękitni Tarnów - Wietrzychowice 0-0; Polan Żabno - KRIS-Szreniawa Nowy Wiśnicz 2-0 (1-0): Galus 58, 90; Rylovia Rylowa - Skrzyszovia Skrzyszów 1-1 (1-0): Seidler 38 - J. Proszowski 79 k; Gosłavia Gosławice - Nieciecza 1-1 (1-0): Szczurek 41 - Kot 67 k; Dunajec Zakliczyn - Orzeł Cikowice 3-0 (2-0): G. Sorysz 36, Kuna 42, Motak 65; Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Orzeł Dębno 0-0.

V liga, Tarnów

1. Orzeł D. 14 31 44-10
2. Nieciecza 14 28 22-10
3. Metal 14 26 31-16
4. Rylovia 14 25 24-14
5. Szreniawa 14 24 32-19
6. Wisła 14 24 29-21
7. Gosłavia 14 24 20-15
8. Polan 14 23 28-15
9. Dunajec 14 22 24-18
10. Skrzyszovia 14 21 24-31
11. Dąbrovia 14 20 17-19
12. Ciężkowianka 14 16 18-25
13. Rzezawianka 14 8 10-48
14. Wietrzych. 14 7 16-37
15. Błękitni 14 7 6-27
16. Orzeł C. 14 6 14-34

V liga, Kraków

   Prądniczanka - Radziszowianka 3-0 (1-0): Luty 23, Kolański 57, Maślak 69; Tramwaj - Świt Krzeszowice 2-1 (1-1): Skorupiński 23, Nogieć 86 - Chlipała 30; Zwierzyniecki - Wróblowianka 2-3 (2-0): Banaś 25, 31 - Sikora 56, Pająk 61, Badoń 86; Wieczysta - Szreniawa Koszyce 0-1 (0-0): Tylka 73; Gościbia Sułkowice - Bieżanowianka 4-1 (2-1): Świerczyński 59, 80, Bochenek 20, D. Stokłosa 35; Wawel - Skawinka 0-1 (0-0): Woźniak 74; Pogoń Skotniki - Płomień Jerzmanowice 0-0; Iskra Krzęcin - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2-2 (1-1): Kmieć 35, M. Rapacz 80 - Łaciak 45, 78.
1. Tramwaj 13 31 33-17
2. Prądnicz 13 30 29-10
3. Płomień 13 25 26-10
4. Gościbia 13 25 33-20
5. Wróblow. 13 22 29-13
6. Świt 13 22 28-21
7. Wawel 13 20 14-15
8. Pogoń 13 19 19-11
9. Iskra 13 18 21-24
10. Skawinka 13 17 13-16
11. Szreniawa 13 15 12-20
12. Wieczysta 13 14 27-23
13. Radziszow. 13 14 15-30
14. Bieżanow. 13 10 11-29
15. Zwierzyn. 13 10 16-38
16. Węgrzcanka 13 3 9-33

V liga, Nowy Sącz

   Sandecja II Nowy Sącz - LKS Uście Gorlickie 2-2 (0-1): Mordarski 63, Kudryk 88 - Igielski 36, M. Matuszyk 57; Turbacz Mszana Dolna - Grybovia Grybów 0-0; Zawada Nowy Sącz - LKS Jodłownik 1-4 (0-2): Głuch 49 - Koziołek 3, 88, Kamiński 24, Stokłosa 89; Moduł Zagórzany - Helena Nowy Sacz 3-3 (2-1): Sz. Kozień 45, 53, Zieliński 26 - Stafin 35 k, Dorula 69, J. Klok 78; Gród Podegrodzie - Orkan Szczyrzyc 3-3 (1-1): Skirliński 40, A. Plata 65, Węgrzyn 90 - Miśkowiec 26, Nowak 80, Szumiec 85; Wierchy Rabka - Skalnik/Bogdański Kamionka Wielka 1-3 (1-2): Książek 32 - Chełmecki 7 k, Kos 22, Gruszczyński 85; Topór Tenczyn - Jutrzenka Zakopane 0-0; Hart Tęgoborze - Watra Białka Tatrzańska 0-1 (0-0): A. Rabiański 70.
1. Sandecja II 13 32 45-11
2. Orkan 13 28 44-11
3. Skalnik 13 28 28-12
4. Uście G. 13 23 22-14
5. Jodłownik 13 21 33-19
6. Watra 13 21 26-21
7. Hart 13 18 10-15
8. Gród 13 17 22-21
9. Helena 13 15 20-25
10. Turbacz 13 15 15-21
11. Moduł 13 15 17-27
12. Zawada 13 14 15-23
13. Topór 13 14 22-33
14. Jutrzenka 13 10 12-31
15. Grybovia 13 9 9-38
16. Wierchy 13 7 9-27

Klasa A, grupa I,

nowosądecko-limanowska

   Nawoj Nawojowa - Dobrzanka Dobra 2-1 (2-1): Hasior 28, D. Podgórni 38 (samob.) - Gąsior 16; Jaworzanka Jaworzna - Limanovia Limanowa 0-0; LKS Świniarsko - Zyndram Łacko 2-0 (1-0): Leśniak 35 k, Mrzygłód 80; Gorce Kamienica - LKS Mordarka 5-1 (0-0): Świnka 60, 75, Jasiński 70, 80, Pięta 50 - Z. Król 46; Start Nowy Sącz - KS Tymbark 4-2 (3-1): Krerowicz 21, 22, Kamiński 17, Szwarkowski 58 - Czech 43, Bubula 87; AKS Ujanowice - Barciczanka Barcice 6-1 (3-0): Kmiecik 30, 62, Pasionek 39, 40, Przystał 50, Pacholik 75 - D. Tomasiak 58 k; Laskovia Laskowa - Sokół Słopnice 1-1 (1-0): Matras 19 - D. Kęska 73. Przerwane przed końcem przy stanie 1-3 spotkanie Jaworzanka - Ujanowice zweryfikowane zostało jako walkower 0-3.
1. Limanovia 10 26 22-3
2. Świniarsko 10 25 29-14
3. Gorce 11 23 27-19
4. Nawoj 11 19 18-10
5. Dobrzanka 11 16 22-19
6. Sokół Sł. 11 16 15-14
7. Tymbark 11 15 20-21
8. Laskovia 11 13 17-16
9. Zyndram 11 13 13-22
10. Start 11 11 16-29
11. Barciczanka 11 10 12-17
12. Mordarka 11 10 9-25
13. Ujanowice 11 9 24-27
14. Jaworzanka 11 6 10-18

Klasa A, grupa II,

nowosądecko-gorlicka

   Orzeł Wojnarowa - LKS Szymbark 3-3 (2-1): Marek Olszewski 23, 29, 55 - Brzeziański 8 k, Spólnik 85, Zastępa 90; LKS Ropa - Ogniwo Piwniczna 2-1 (1-0): Piszczek 20, Kosiba 60 k - Czaja 75; Jedność Nowy Sącz - LKS Wójtowa 2-0 (1-0): Zygadło 13, J. Uszko 70; Biegoniczanka Nowy Sącz - Poprad Rytro 4-2 (1-1): Kumor 29, Małek 57 k, Kościsz 77, Gadzina 85 - Klóska 12, Stojak 90; KS Biecz - Zuber Krynica 2-0 (1-0): J. Grajewski 23, Sendra 63 k; LKS Korzenna - Amator Paszyn 3-2 (0-1): Olchawa 55, Mokrzycki 68, Zając 72 - Święs 30, A. Rzeszuto 80 k; Sokół Stary Sącz - KS Bobowa 3-1 (1-0): Ł. Sobonkiewicz 55, 70, Stolarski 11 - Żegleń 50.
1. Biegoniczanka 11 27 35-9
2. Sokół St.S. 11 24 25-16
3. Orzeł 11 22 30-24
4. Jedność 11 21 26-17
5. Poprad R. 11 19 24-16
6. Bobowa 11 19 19-19
7. Amator 11 16 16-19
8. Ropa 11 15 14-19
9. Biecz 11 13 18-17
10. Zuber 11 11 24-27
11. Ogniwo 11 10 18-24
12. Szymbark 11 9 12-18
13. Korzenna 11 8 11-25
14. Wójtowa 11 6 10-32

Klasa A, Tarnów

   Grupa I. Macierz Lipnica Murowana - Czarni Kobyle 3-1 (3-0): T. Motak 2, Borek - A. Cholewa; Wisła Grobla - Drwinka Drwinia 3-0 (2-0): Krzyk 2, R. Micuda; Raba Książnice - Naprzód Sobolów 3-1 (2-0): Kieroński, G. Urbaś, Bodzioch - Starkowski; Novi Jodłówka - Piast Łapanów 1-0 (0-0): Kuś; Górnik Siedlec - Błękitni Krzeczów 2-2 (1-1): Kolarz, Wójcik - Miodek, Podgórski; Żubr Gawłówek - Victoria Słomka 0-0.
1. Wisła 10 30 34-3
2. Żubr 10 25 17-4
3. Novi 9 17 20-13
4. Victoria 10 15 22-10
5. Raba 10 15 18-24
6. Naprzód 10 14 23-15
7. Drwinka 10 13 15-20
8. Czarni 10 12 13-19
9. Górnik 10 10 15-22
10. Macierz 10 7 14-27
11. Błękitni 9 7 11-27
12. Piast 10 4 9-27
   Grupa II. Sokół Borzęcin - Victoria Porąbka Uszewska 1-2 (1-0): M. Kądziołka - G. Rzepa, Bryl; Pagen Gnojnik - Dunajec Mikołajowice 1-2 (0-1): Kostecki - Jękosz, P. Bibro; Jasień Brzeski - Sokół Maszkienice 4-2 (2-1): Pudełko 2, Sieliwiak, Jacek Łanocha - Szot, Surman; Pogoń Biadoliny Radłowskie - Arkadia Olszyny 1-3 (1-1): B. Kawa - D. Kuboń 2, M. Kot; Iva Iwkowa - Olimpia Bucze 2-1 (0-1): Ł. Jasnos, T. Jasnos - Wołek; Iskra Łęki - Jadowniczanka Jadowniki 3-3 (2-1): Kieroński, G. Urbaś, Bodzioch - Pagacz 2, Kujacz.
1. Jadowniczanka 10 21 28-11
2. Arkadia 10 21 24-18
3. Iva 10 21 23-18
4. Pagen 10 20 29-15
5. Sokół B. 10 14 19-19
6. Olimpia 10 13 15-19
7. Victoria 9 11 18-15
8. Iskra 9 11 11-13
9. Dunajec 10 10 17-17
10. Jasień B. 10 10 15-24
11. Sokół M. 10 9 15-23
12. Pogoń 10 5 12-34
   Grupa III. Łęgovia Łęg Tarnowski - Olesno 4-0 (2-0): Tyński, Skrabacz, Mucha, Kowalczyk; Radłovia Radłów - Szarwark 4-1 (1-0): J. Cnota, Bożek, R. Sygnarowicz, Kordela - Adamczyk; Łukovia Łukowa - Iskra Tarnów 0-0; Unia Les-Drób Niedomice - Ikar Odporyszów 1-2 (1-0): W. Załęski - Bugajski, K. Kijowski; Olimpia Zabawa - Powiśle Bolesław 3-4 (0-1): S. Baran, Augustyński, Zieliński - M. Socha, Chwałek, Lech, Wójcik; Brzezówka - Wolania Wola Żelichowska 3-2 (2-1): Taraska 2, Budzyna - Majchrowski, W. Zarzycki; Nadwiślanka Wola Rogowska - Polan II Żabno 4-0 (2-0): Zabiegała 2, A. Skrzyński, W. Urban.
1. Ikar 12 36 44-9
2. Radłovia 12 28 31-14
3. Łukovia 12 23 37-16
4. Łęgovia 12 22 22-21
5. Iskra 12 20 26-22
6. Nadwiślanka 12 20 31-31
7. Unia 12 18 21-21
8. Polan II 12 17 25-27
9. Powiśle 12 16 30-25
10. Olimpia 11 12 33-36
11. Brzezówka 11 10 17-23
12. Olesno 12 9 12-31
13. Wolania 12 4 15-36
14. Szarwark 12 2 12-44
   Grupa IV. Nowa Jastrząbka - Szynwałd 5-0 (2-0): G. Kozioł, Płaczek, Śliwa, Chłopek, R. Tomala; Burzyn - Pogoria Pogórska Wola 2-3 (1-1): Karpiel 2 - W. Korus 2, R. Kapustka; Olimpia Wojnicz - Ryglice 2-2 (1-2): Nowak 2 - Sarad 2; Victoria Koszyce Małe - Radlna 1-2 ((0-1): Wiśnicki - Michalski, Gromadzki; Jutrzenka Wierzchosławice - Orzeł Lisia Góra 1-0 (1-0): Niedojadło; Dunajec Zbylitowska Góra - Huragan Buchcice 1-3 (0-3): Krakowski - M. Wajda 2, Sobyra; Pogórze Pleśna - Zorza Zaczarnie 1-1 (0-0): J. Budzik - Olszówka.
1. Huragan 12 26 33-16
2. Ryglice 12 26 27-12
3. Nowa J. 12 25 37-10
4. Victoria 12 21 17-14
5. Radlna 12 18 18-20
6. Zorza 12 17 23-20
7. Olimpia 12 17 22-24
8. Szynwałd 12 17 18-23
9. Pogórze 12 15 15-19
10. Jutrzenka 12 14 17-21
11. Burzyn 12 13 22-28
12. Orzeł 12 12 9-20
13. Pogoria 12 11 17-30
14. Dunajec 12 4 14-32

Klasa A, Podhale

   Wiatr Ludźmierz - Czarni Czarny Dunajec 2-1 (0-1): Zubek 50, W. Siuta 85 - S. Bandyk 41; Poroniec Poronin - Lubań Tylmanowa 1-3 (1-1): Udziela 18 - Tylka 13, Zawada 58, Piszczek 85; Szarotka Nowy Targ - Gronik Gronków 2-2 (1-0): Malasiński 60, Jankowski 72 - Krauzowicz 33, Grzybek 75; Orawa Jabłonka - Dunajec Ostrowsko 2-2 (1-1): Kramarz 1, Wesołowski 60 - Klamerus 10, Kamiński 72; ZOR Frydman - Jordan Jordanów 2-2 (0-2): Brzyżek 52, Kuśnierz 62 k - Michał Kurdas 16, 28; Przełęcz Łopuszna - LKS Szaflary 4-1 (0-1): Hreśka 18 (sam.), P. Galik 70 k, Dzielski 78, G. Klamerus 89 - P. Mrugała 18; Granit Czarna Góra - Orkan Raba Wyżna 1-3 (0-1): A. Maryniarczyk 85 - G. Kasprzyk 8, 62, 80.
1. Orkan 12 29 32-14
2. Lubań 12 29 27-13
3. Jordan 12 23 28-12
4. Wiatr 12 23 17-11
5. Dunajec 12 18 25-18
6. Przełęcz 12 16 15-18
7. Orawa 12 15 25-17
8. Czarni 12 15 18-24
9. ZOR 12 13 15-23
10. Szaflary 12 13 16-25
11. Poroniec 12 12 17-22
12. Szarotka 12 11 18-25
13. Gronik 12 11 21-37
14. Granit 12 7 9-24

Klasa A, Kraków

   Grupa I. Zelków - Niedźwiedź 5-0 (0-0): Węgiel 50, 54, Kot 57, Wiatr 70, Kubik 84; Sokół Kocmyrzów - Partyzant Dojazdów 1-0 (0-0): Bodzioch 77; Wisła Jeziorzany - Wisła Rząska 4-1 (2-1): Steczko 21, M. Królik 36, Rokicki 55, Tyrała 80 - Jakubowski 2; Lotnik Kryspinów - Spartak Wielkanoc-Gołcza 5-0 (4-0): Tokarski 2, 21, Szlajda 4, Będkowski 8 k, M. Sadko 68; Grębałowianka - Tonianka 3-1 (1-1): Pikuła 10, D. Kołodziej 58, Kręcisz 90 k - Gołda 43; Bibiczanka - Zieleńczanka 2-2 (1-1): Ścibor 35, Zawrzykraj 75 - Kmiecik 20, Leszczyński 60; Nadwiślan - Błękitni Modlnica 2-5 (1-2): Rechemtiuk 9, Piszczek 63 - Mazur 3, Filosek 43, 1-3 Filosek 53, Żurek 74, Baryła 88.
1. Błękitni 11 26 36-14
2. Nadwiślan 11 25 36-16
3. Grębałowianka 11 21 31-17
4. Bibiczanka 11 21 26-17
5. Tonianka 11 18 17-14
6. Wisła J. 11 18 23-21
7. Sokół 11 15 13-21
8. Niedźwiedź 11 14 19-27
9. Wisła Rz. 11 13 18-21
10. Partyzant 11 12 14-17
11. Lotnik 11 12 19-26
12. Zelków 11 8 18-24
13. Zieleńczanka 11 8 14-23
14. Spartak 11 7 15-38
   Grupa II.**Prokocim - Armatura 0-3 (0-0); Trzebol Wielkie Drogi - Bronowianka 1-4; Hutnik II - Garbarnia II 1-1 (1-0): Kępa 45 - Satała 83; Płaszowianka - Dąbski 2-5 (2-2): Flasiński 5, Długosz 43 - Semper 10, 25 k, Zatorowski 62, Zalewski 85, Rospond 87; Wanda - Pozowianka 0-5 (0-2): Matera 26, 43, 61, Wołek 48, Woźniak 55; Liszczanka - Victoria 5-0 (1-0): Wyroba 4, Mlostek 56, 90, Kapusta 49, 65; Borek - Wiślanie Jaśkowice 3-1 (1-1): Śmiałek 10, M. Piwowarczyk 63, B. Piwowarczyk 68 k - Dziudziek 7.
1. Bronowianka 11 28 34-11
2. Prokocim 11 24 43-16
3. Garbarnia II 11 23 27-12
4. Borek 11 22 30-15
5. Liszczanka 11 20 33-20
6. Victoria 11 18 18-17
7. Hutnik II 11 16 31-29
8. Pozowianka 11 14 26-20
9. Wanda 11 14 15-30
10. Armatura 11 14 13-22
11. Dąbski 11 9 17-36
12. Płaszowianka 11 7 11-23
13. Wiślanie 11 7 13-32
14. Trzebol 11 4 11-36
   
Grupa III. Czarni Staniątki - Złomex Branice 1-2 (0-2): Jaworski 90 - Kuśnierz 30, Czopek 38; Strażak Kokotów - Promień Zakrzowiec 2-0 (1-0): Stachel 40 k, Piskorz 90; Czarnochowice - Śledziejowice 2-1 (0-1): Pieprzyca 51, Warmuz 71 - D. Szewczyk 10; Wiarusy Igołomia - Górnik II Wieliczka 2-0 (0-0): Gruszka 53, Korpała 70; Wolni Kłaj - Piłkarz Podłęże 4-2 (0-1): Nowak 60, Wiktor Olearczyk 65, Czaja 66, Strączek 82 - Małek 30, 90 k; Wisła Niepołomice - Wawrzynianka 1-1 (0-0): Łapaj - Wojasiński; Nadwiślanka Nowe Brzesko - Rożnowa 1-4 (0-2): Marek 89 - Woźniak 50, 74, Niedrygoś 21, Sarnecki 44 - Marek 89.
1. Wiarusy 11 23 27-13
2. Strażak 11 23 24-16
3. Piłkarz 11 21 21-13
4. Górnik II 10 20 30-8
5. Wawrzynianka 11 17 27-17
6. Złomex 11 17 19-21
7. Śledziejowice 11 14 19-17
8. Wisła 11 14 15-22
9. Promień 11 12 15-15
10. Nadwiślanka 11 11 11-17
11. Czarnochowice 11 11 15-28
12. Czarni 11 10 13-31
13. Rożnowa 10 9 15-19
14. Wolni 11 8 18-30
   
Grupa IV. Raba Dobczyce - Mogilany 0-0;**Sęp Droginia - Okno Plus Libertów 2-1 (1-1): A.Szlósarczyk 15, Olczykowski 75 - Ziarko 35; Gdovia - Jordan Zakliczyn 2-4 (2-1), Stopa 25, Strama 40 - Baran 25, 75, Dziatkowiec 70, Kosałka 58; Pasternik Ochojno - Opatkowianka 1-2 (1-0): E. Sarga 12,- Ł. Dulemba 75, Sroka 84; Grodzisko Raciechowice - Tempo Rzeszotary 4-0 (0-0): Hybel 48 (k) 60, Mirus 75, Stokłosa 88; Zielonka Wrząsowice - Skalnik Trzemeśnia 1-2 (1-1): Góra 23 - R. Kania 43, Szydlak 62; Krakus Swoszowice - Pcimianka 1-1 (0-1): Paweł Kornio - Marszalik.
1. Mogilany 12 30 32-9
2. Jordan 12 29 35-10
3. Skalnik 12 28 31-12
4. Grodzisko 12 25 28-14
5. Raba 12 21 29-14
6. Opatkow. 11 18 15-18
7. Gdovia 11 15 16-20
8. Sęp 12 14 17-30
9. Pcimianka 12 12 19-21
10. Pasternik 12 12 17-24
11. Tempo 12 11 17-29
12. Zielonka 12 9 13-25
13. Krakus 12 8 15-32
14. Libertów 12 4 12-38

Małopolska liga juniorów

   Juniorzy starsi: Wawel - Wisła 0-1, Sandecja Nowy Sącz - Hutnik 4-0, Limanovia - Krakus Nowa Huta 0-2, Unia Tarnów - Garbarnia 0-0, Skawa Wadowice - Cracovia 1-2, MOSiR Oświęcim - Glinik Gorlice 0-1, Okocimski Brzesko - Dunajec Nowy Sącz 2-1.
1. Sandecja 9 21 30-5
2. Wisła 9 21 29-9
3. Hutnik 9 17 28-11
4. Wawel 9 16 23-7
5. Garbarnia 9 16 13-8
6. Cracovia 10 16 14-16
7. Glinik 9 15 15-7
8. Krakus 9 12 12-20
9. Okocimski 9 12 20-26
10. Unia T. 9 10 8-20
11. Dunajec 10 8 14-33
12. Limanovia 9 7 7-34
13. Skawa 9 5 9-16
14. Unia O. 9 5 8-19
   Juniorzy młodsi: Wawel - Wisła 1-2, Sandecja - Hutnik 0-1, Limanovia - Krakus 0-3, Skawa - Cracovia 0-5, MOSiR Oświęcim - Glinik 2-0, Unia - Tarnów - Garbarnia 3-1, Okocimski Brzesko - Dunajec Nowy Sącz 5-0.
1. Cracovia 10 28 46-3
2. Wisła 9 25 51-4
3. Unia O. 9 18 25-10
4. Sandecja 9 16 25-10
5. Hutnik 9 16 23-15
6. Krakus 9 12 12-18
7. Unia T. 9 12 15-21
8. Wawel 9 11 10-9
9. Okocimski 9 11 16-20
10. Garbarnia 9 10 15-21
11. Glinik 9 9 19-21
12. Dunajec 10 6 7-44
13. Limanovia 9 5 7-42
14. Skawa 9 2 5-37

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie