Tak było w Lubinie. Cracovia zrezygnowała ze zwycięstwa [ZDJĘCIA]

Tomasz Bochenek
Zagłębie Lubin - Cracovia
Zagłębie Lubin - Cracovia Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa
Remis na boisku drużyny wyżej notowanej w tabeli z reguły nie kojarzy się źle. W tym przypadku jest inaczej. W pierwszym meczu w grupie spadkowej Cracovia podzieliła się punktami w Lubinie z Zagłębiem - choć lepiej byłoby napisać: zrezygnowała ze zwycięstwa. "Pasy" prowadziły przecież po pierwszej połowie 2:0, a ten wynik utrzymywał się jeszcze gdy zaczynała się 90 minuta spotkania. Krakowianie jednak nie zdołali tego prowadzenia utrzymać! Nic dziwnego, że trener Jacek Zieliński potem nie przebierał w słowach: - Trzeba się walnąć głową, k…, w ścianę, zastanowić się, bo coś takiego nie może się zdarzyć. To, co się wydarzyło w końcówce, to jest dramat - i tyle.