Tarnów. „Jaskółki” remisują z Cracovią II 1:1 [ZDJĘCIA]

Artur Gawle
Artur Gawle
Po pierwszych minutach środowego meczu barażowego o wejście do III ligi na trybunie Stadionu Miejskiego w Tarnowie zapanował entuzjazm. Unia objęła prowadzenie, które utrzymała do końca pierwszej połowy. Pod koniec drugiej połowy piłkarze Cracovii zdołali wywalczyć remis 1:1. Rewanż w Krakowie w niedzielę 12 lipca o godz. 17.

FLESZ - Skuteczny nie tylko na boisku. Wszystkie biznesy Lewego

od 16 lat

Cracovia wyłącznie w polskim składzie. Da się? Oczywiście!

4 kwietnia 2004 roku bracia Jacek i Tomasz Gollobowie przyjechali na mecz do Bydgoszczy w barwach Unii Tarnów. Spotkanie zakończyło się wygraną „Jaskółek”, a najlepszym zawodnikiem spotkania był niepokonany Tomasz Gollob. Dla bydgoskich kibiców to był prawdziwy szok.

Żużlowy Dream Team w Tarnowie. Jak bracia Gollobowie i mistr...