Tarnowianin Marcel Kuc liderem klasyfikacji generalnej Rok Cup Poland!

Jerzy Filipiuk
Archiwum TTSK K-TEAM Tarnów
Dobrze spisali się młodzi kartingowcy klubu TTSK K-TEAM Tarnów (działającego przy Małopolskim Ośrodku Sportów Motorowych - Torze Speed Race Tarnów) w 11. i 12. rundzie Rok Cup Poland w Toruniu.

W kategorii Mini Rok Marcel Kuc był bezkonkurencyjny, zajmując dwukrotnie pierwsze miejsce. Krzysztof Gardziel uplasował się na jedenastej i trzynastej pozycji, Gabriel Łukasiewicz na dziesiątej i ósmej. W klasyfikacji drużynowej dwukrotnie zwyciężyli. W kategorii Baby Rok Kajetan Gawron był czwarty i piąty, a w kategorii Rok GP 15 Piotr Dembiński dwukrotnie zajął czwartą lokatę.

W klasyfikacji generalnej kategorii Mini Rok Kuc jest pierwszy, Łukasiewicz dziewiąty, a Gardziel piętnasty (w gronie 38 zawodników). W klasyfikacji drużynowej zajmują drugie miejsce.

W „generalce” kategorii Baby Rok Gawron jest piąty, a Szymon Marut dziesiąty (w gronie 25 zawodników). W klasyfikacji drużynowej plasują się na trzeciej pozycji. W kategorii Rok GP 15 Dembiński jest czwarty.