Tarnowscy piłkarze ręczni odnieśli zwycięstwo na boisku KS SPR Końskie

(KIER)
I liga piłkarzy ręcznych. W meczu 16. kolejki wicelider tabeli SPR PWSZ Tarnów wygrał na boisku KS SPR Końskie 32:25.

Po 7 minutach gry na tablicy widniał rezultat remisowy 4:4. Tarnowianie potem szybko zdobyli cztery bramki i w 11 minucie prowadzili już 8:4. W dalszej części spotkania, mimo iż grali bez swego czołowego strzelca, chorego Daniela Dutki, nadal powiększali przewagę. Skuteczni byli rozgrywający SPR-u: Nowak, Kubisztal, Kowalik, Mogielnicki i Sanek, którzy uzyskali w sumie 23 bramki.

Po tym zwycięstwie tarnowianie, mający 39 punktów, tylko różnicą bramek ustępują w tabeli drużynie AZS-u AWF z Białej Podlaskiej. Z liderem zagrają za tydzień w Tarnowie.

KS SPR Końskie - SPR PWSZ Tarnów 25:32 (12:17)

Bramki: Mastalerz 11, T. Napierała 4, Telka 4, Gasin 2, Smoluch 2, M. Napierała 1, Woś 1 – Nowak 8, Kubisztal 6, Misiewicz 5, Kowalik 4, Mogielnicki 4, Jewuła 3, Sanek 1, Spieszny 1.