AZS AGH Kraków - Visła Bydgoszcz
AZS AGH Kraków - Visła Bydgoszcz Andrzej Banaś / Polska Press
W meczu Tauron 1. Ligi siatkarzy zespół AZS AGH Kraków przegrał u siebie z Visłą Bydgoszcz. Mecz odbył się 14.11 w hali przy ul. Piastowskiej. Zobacz, co działo się na parkiecie - kliknij w przycisk "ZOBACZ GALERIĘ" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

I liga siatkarzy: AZS AGH Kraków - Visła Bydgoszcz 0:3 (16:25, 23:25, 15:25)

AZS AGH: Buczek, Moniak, Macyra, Piwowarczyk, Borkowski, Jóźwik, Czyrek (libero) oraz Fenoszyn, Grzymała, Dębski, Janusz, Michalak.
Visła: Masny, Strzeżek, Kosiba, Gałązka, Marcyniak, Gutkowski, Bonisławski (libero) oraz Galabov, Dereń (libero).

Przeglądaj także za pomocą STRZAŁEK lub GESTÓW (urządzenia mobilne)

I liga siatkarzy. Kadra AZS AGH Kraków na sezon 2020-2021 [ZDJĘCIA]

Jeden z faworytów ligi, spadkowicz z ekstraklasy, wygrał w Krakowie dość pewnie. Gospodarze tylko w drugim secie poważniej zagrozili gościom. Pierwszą partię bydgoszczanie zaczęli od mocnego uderzenia - 1:5, 2:8 - i już nie dali się dogonić, wygrywając do 16.

Po zmianie stron przyjezdni odskoczyli na 6:10, lecz krakowianie tym razem wrócili do gry. Ze stanu 12:15 doprowadzili do 16:16 (po punktowej zagrywce Dębskiego). Po chwili objęli prowadzenie 19:18 (po dobrym serwisie Jóźwika i błędzie Bonisławskiego), a nawet je powiększyli do 2 "oczek" (21:19). Problemy zaczęły się w samej końcówce, od stanu 23:22 punktowali już tylko przyjezdni. A w trzecim secie nie dali się miejscowym rozpędzić i pewnie zwyciężyli.

Najwięcej punktów dla AZS AGH zdobył Jóźwik (11), dla Visły - Strzeżek (16), wybrany MVP spotkania.