Terminarz klasy okręgowej

STM
Niemal dokładnie za trzy tygodnie - w niedzielę 21 marca - na piłkarskie boiska powrócą zespoły uczestniczące w rozgrywkach tarnowskiej klasy okręgowej. Już dzisiaj warto więc chyba zapoznać się z dokładnym terminarzem rozgrywek rewanżowej rundy spotkań tej klasy rozgrywkowej.

I kolejka - 21 marca
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Tarnovia II (11)
Dunajec Zakliczyn - Dunajec Mikołajowice (15)
Gosławice - Tamel Tarnów (16)
Pogoń Biadoliny Radłowskie - Gryf Dębica (14.30)
Pogórze Pleśna - Błękitni Tarnów (11)
Radomyślanka - Jadowniczanka (11)
Tuchovia - Chemik Pustków (15)
Wisła-Dachy Szczucińskie Szczucin - Wisłoka II Dębica (15)
Żabno - Rzezawianka (13)
II kolejka - 27-28 marca
Błękitni - Tamel (n. 11)
Chemik - Dąbrovia (s. 16)
Dunajec M. - Żabno (n. 16)
Gryf - Radomyślanka (n. 11)
Pogórze - Jadow. (n. 15.30)
Rzezawianka - Pogoń (n. 15)
Tar. II - Dunajec Z. (n. 15)
Wisła-Dachy - Gosławice (n. 15)
Wisłoka II - Tuchovia (n. 16)
III kolejka - 3 kwietnia
Dąbrovia - Wisłoka II (11)
Dunajec Z. - Chemik (12)
Gosławice - Błękitni (11)
Pogoń - Dunajec M. (15)
Pogórze - Gryf (11)
Radomyślanka - Rzezawianka (13)
Tamel - Jadowniczanka (14)
Tuchovia - Wisła-Dachy (14)
Żabno - Tarnovia II (13)
IV kolejka - 10-11 kwietnia
Chemik - Żabno (s. 16)
Dunajec M. - Radomyślanka (n. 17)
Gryf - Tamel (n. 11)
Jadowniczanka - Błękitni (n. 61)
Rzezaw. - Pogórze (n. 16)
Tarnovia II - Pogoń (n. 12)
Tuchovia - Gosławice (n. 17)
Wisła - Dąbrovia (n. 16)
Wisłoka II - Dunajec Z. (n. 11)
V kolejka - 17-18 kwietnia
Błękitni - Gryf (n. 11)
Dąbrovia - Tuchovia (n. 16)
Dunajec Z. - Wisła-Dachy (n. 17)
Gosławice - Jadowniczanka (n. 11)
Pogoń - Chemik (n. 15)
Pogórze - Dunajec M. (n. 16)
Radomyślanka - Tarnovia II (n. 17)
Tamel - Rzezawianka (s. 17)
Żabno - Wisłoka II (n. 16)
VI kolejka - 24-25 kwietnia
Chemik - Radom. (s. 17)
Dąbrovia - Gosławice (n. 16)
Dunajec M. - Tamel (n. 17)
Gryf - Jadowniczanka (n. 16)
Rzezawianka - Błękitni (n. 11)
Tarnovia II - Pogórze (n. 11)
Tuchovia - Dunajec Z. (n. 17)
Wisła-Dachy - Żabno (n. 17)
Wisłoka II - Pogoń (s. 17)
VII kolejka - 1-2 maja
Błękitni - Dunajec M. (n. 11)
Dunajec Z. - Dąbrovia (n. 17)
Gosławice - Gryf (n. 13)
Jadowniczanka - Rzezawianka (n. 17)
Pogoń - Wisła-Dachy (n. 17)
Pogórze - Chemik (n. 16)
Radomyślanka - Wisłoka II (n. 17)
Tamel - Tarnovia II (s. 17)
Żabno - Tuchovia (s. 16)
VIII kolejka - 8-9 maja
Chemik - Tamel (s. 17)
Dąbrovia - Żabno (n. 17)
Dunajec M. - Jadowniczanka (n. 17)
Dunajec Z. - Gosławice (n. 17)
Gryf - Tamel
Rzezawianka - Gryf (n. 17)
Tarnovia II - Błękitni (n. 11)
Tuchovia - Pogoń (n. 16)
Wisła-Dachy - Radomyślanka (n. 17)
Wisłoka II - Pogórze (n. 17)
IX kolejka - 12 maja
Błękitni - Chemik (17.30)
Gosławice - Rzezawianka (18)
Gryf - Dunajec M. (18)
Jadowniczanka - Tarnovia II (17.30)
Pogoń - Dąbrovia (17.30)
Pogórze - Wisła-Dachy (18)
Radomyślanka - Tuchovia (17)
Tamel - Wisłoka II (17.30)
Żabno - Dunajec Z. (18)
X kolejka - 16 maja
Chemik - Jadowniczanka (17)
Dąbrovia - Radomyślanka (17)
Dunajec M. - Rzezawianka (17)
Dunajec Z. - Pogoń (17)
Tarnovia II - Gryf (11)
Tuchovia - Pogórze (16.30)
Wisła-Dachy - Tamel (17)
Wisłoka II - Błękitni (17)
Żabno - Gosławice (17)
XI kolejka - 22-23 maja
Błękitni - Wisła-Dachy (n. 11)
Gosławice - Dunajec M. (n. 11)
Gryf - Chemik (s. 17)
Jadowniczanka - Wisłoka II (n. 17.30)
Pogoń - Żabno (n. 17)
Pogórze - Dąbrovia (n. 16.30)
Radomyślanka - Dunajec Z. (n. 18)
Rzezawianka - Tarnovia II (n. 18)
Tamel - Tuchovia (n. 11)
XII kolejka - 28-29 maja
Chemik - Rzezawianka (s. 18)
Dąbrovia - Tamel (n. 17)
Dunajec Z. - Pogórze (n. 17)
Pogoń - Gosławice (n. 17)
Tarnovia II - Dunajec M. (n. 17)
Tuchovia - Błękitni (n. 17)
Wisła-Dachy - Jadowniczanka (n. 18)
Wisłoka II - Gryf (n. 17)
Żabno - Radomyślanka (n. 17.30)
XIII kolejka - 6 czerwca
Błękitni - Dąbrovia (11)
Dunajec M. - Chemik (17)
Gosławice - Tarnovia II (18)
Gryf - Wisła-Dachy (11)
Jadowniczanka - Tuchovia (18)
Pogórze - Żabno (16.30)
Radom. - Pogoń (17.30)
Rzezawianka - Wisłoka II (11)
Tamel - Dunajec Z. (11)
XIV kolejka - 9 czerwca
Chemik - Tarnovia II (17.30)
Dąbrovia - Jadowniczanka (17)
Dunajec Z. - Błękitni (18)
Pogoń - Pogórze (17.30)
Radomyślanka - Gosławice (18)
Tuchovia - Gryf (18)
Wisła-Dachy - Rzezawianka (18)
Wisłoka II - Dunajec M. (17.30)
Żabno - Tamel (17.30)
XV kolejka - 13 czerwca
Błękitni - Żabno (11)
Dunajec M. - Wisła-Dachy (17)
Gosławice - Chemik (11)
Gryf - Dąbrovia (11)
Jadowniczanka - Dunajec Z. (18)
Pogórze - Radomyślanka (17)
Rzezawianka - Tuchovia (18)
Tamel - Pogoń (18)
Tarnovia II - Wisłoka II (11)
XVI kolejka - 20 czerwca
Dąbrovia - Rzezawianka (17)
Dunajec Z. - Gryf (17)
Pogoń - Błękitni (17)
Pogórze - Gosławice (17)
Radomyślanka - Tamel (17)
Tuchovia - Dunajec M. (17)
Wisła - Tarnovia II (17)
Wisłoka II - Chemik (17)
Żabno - Jadowniczanka (17)
XVII kolejka - 27 czerwca
Błękitni - Radomyślanka (17)
Chemik - Wisła-Dachy (17)
Dunajec M. - Dąbrovia (17)
Gosławice - Wisłoka II (17)
Gryf - Żabno (17)
Jadowniczanka - Pogoń (17)
Rzezawianka - Dunajec Z. (17)
Tamel - Pogórze (17)
Tarnovia II - Tuchovia (17)
(STM)

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie