Terminarz rudny wiosennej grupy małopolsko-świętokrzyskiej III ligi

FIL
13/14 marca (przełożone mecze)

Kmita - Garbarnia (0-1)

Alwernia - Dalin (0-4)

Unia - Hetman (2-2)

Glinik - Orlicz (2-3)

Wierna - Beskid (0-2)

Juventa - Górnik (0-5)

Nida - Czarni (2-0)

Lubrzanka - Puszcza (0-4)

Naprzód - Hutnik (1-5)

Mecz Lubrzanka - Puszcza 17 marca o godz. 14 w Kielcach

20/21 marca

Garbarnia - Nida (s. 11, 0-2)

Dalin - Lubrzanka (s. 14, 0-0)

Glinik - Beskid (s. 14, 0-5)

Puszcza - Kmita (n. 14, 3-2)

Naprzód - Orlicz (n. 14, 0-2)

Czarni - Unia (n. 14, 2-0)

Hetman - Górnik (n. 14, 2-7)

Juventa - Wierna (n. 14, 1-0)

Hutnik - Alwernia (0-0)

27/28 marca

Kmita - Dalin (s. 15, 3-2)

Alwernia - Naprzód (s. 15, 1-1)

Unia - Garbarnia (s. 15, 2-1)

Górnik - Czarni (s. 15, 0-3)

Glinik - Juventa (s. 15, 0-1)

Orlicz - Beskid (n. 15, 0-1)

Wierna - Hetman (n. 16, 2-0)

Nida - Puszcza (n. 16, 1-0)

Lubrzanka - Hutnik (0-9)

3 kwietnia

Garbarnia - Górnik (s. 11, 0-0)

Alwernia - Orlicz (s. 13, 0-0)

Dalin - Nida (s. 13, 0-0)

Czarni - Wierna (s. 15, 0-0)

Hetman - Glinik (s. 15, 2-2)

Naprzód - Lubrzanka (s. 15, 7-0)

Puszcza - Unia (s. 16, 1-2)

Juventa - Beskid (s. 16, 3-2)

Hutnik - Kmita (4-0)

10/11 kwietnia

Górnik - Puszcza (s. 16, 1-3)

Unia - Dalin (s. 16, 1-3)

Glinik - Czarni (s. 16, 0-0)

Kmita - Naprzód (s. 16, 1-1)

Beskid - Hetman (s. 16, 3-2)

Lubrzanka - Alwernia (s. 16, 1-1)

Orlicz - Juventa (n. 16, 3-2)

Wierna - Garbarnia (n. 16, 1-3)

Nida - Hutnik (1-3)

17/18 kwietnia

Garbarnia - Glinik (s. 11, 3-1)

Dalin - Górnik (s. 16, 2-0)

Alwernia - Kmita (s. 16, 1-1)

Naprzód - Nida (n. 16, 3-0)

Czarni - Beskid (n. 16, 3-1)

Hetman - Juventa (n. 16, 0-2)

Lubrzanka - Orlicz (n. 16, 0-4)

Puszcza - Wierna (n. 17, 0-0)

Hutnik - Unia (0-1)

24/25 kwietnia

Unia - Naprzód (s. 17, 1-0)

Glinik - Puszcza (s. 17, 1-2)

Kmita - Lubrzanka (s. 17, 1-1)

Beskid - Garbarnia (s. 17, 2-5)

Wierna - Dalin (n. 17, 1-2)

Nida - Alwernia (n. 17, 0-0)

Orlicz - Hetman (n. 17, 3-0)

Juventa - Czarni (n. 17, 2-1)

Górnik - Hutnik (2-8)

30 kwietnia/2 maja

Puszcza - Beskid (p. 17.30, 0-0)

Garbarnia - Juventa (s. 13, 1-2)

Lubrzanka - Nida (s. 16, 1-4)

Kmita - Orlicz (s. 17, 0-1)

Dalin - Glinik (s. 17, 1-2)

Alwernia - Unia (s. 17, 0-0)

Naprzód - Glinik (s. 17, 1-5)

Czarni - Hetman (n. 17, 2-0)

Hutnik - Wierna (2-0)

8/9 maja

Beskid - Dalin (s. 17, 0-2)

Górnik - Alwernia (s. 17, 2-0)

Nida - Kmita (n. 17, 2-2)

Orlicz - Czarni (n. 17, 1-3)

Unia - Lubrzanka (n. 17, 3-1)

Wierna - Naprzód (n. 17, 2-1)

Juventa - Puszcza (n. 17, 1-2)

Hetman - Garbarnia (n. 17, 1-2)

Glinik - Hutnik (2-4)

15/16 maja

Garbarnia - Czarni (s. 11, 1-3)

Kmita - Unia (s. 17, 0-1)

Dalin - Juventa (s. 17, 0-1)

Alwernia - Wierna (s. 17, 0-0)

Lubrzanka - Górnik (s. 17, 1-5)

Nida - Orlicz (n. 17, 0-2)

Naprzód - Glinik (n. 17, 1-0)

Puszcza - Hetman (n. 17, 2-0)

Hutnik - Beskid (3-2)

19 maja

Górnik - Kmita (ś. 17, 2-2)

Hetman - Dalin (ś. 17, 1-2)

Czarni - Puszcza (ś. 17, 2-0)

Beskid - Naprzód (ś. 17, 1-0)

Glinik - Alwernia (ś. 17, 2-0)

Wierna - Lubrzanka (ś. 17, 0-2)
Unia - Nida (ś 17.30, 2-0)

Orlicz - Garbarnia (ś. 18, 1-0)

Juventa - Hutnik (0-3)

22/23 maja

Unia - Orlicz (s. 16, 4-1)

Dalin - Czarni (s. 17, 1-1)

Kmita - Wierna (s. 17, 1-1)

Alwernia - Beskid (s. 17, 0-1)

Nida - Górnik (n. 17, 2-1)

Naprzód - Juventa (n. 17, 0-2)

Lubrzanka - Glinik (n. 17, 0-0)

Puszcza - Garbarnia (n. 17, 2-0)

Hutnik - Hetman (2-0)

29/30 maja

Garbarnia - Dalin (s. 11, 2-2)

Górnik - Unia (s. 17, 2-4)

Glinik - Kmita (s. 17, 0-4)

Juventa - Alwernia (s. 17, 0-1)

Beskid - Lubrzanka (s. 17, 4-3)

Wierna - Nida (n. 17, 0-0)

Orlicz - Puszcza (n. 17, 0-2)

Hetman - Naprzód (n. 17, 0-1)

Czarni - Hutnik (0-2)

2 czerwca

Nida - Glinik (ś. 17, 2-1)

Górnik - Orlicz (ś. 17, 1-2)

Dalin - Puszcza (ś. 17, 2-2)

Naprzód - Czarni (ś 17, 1-4)

Alwernia - Hetman (ś. 17, 0-1)

Lubrzanka - Juventa (ś. 17, 0-5)

Unia - Wierna (ś. 17.30, 1-2)

Kmita - Beskid (ś. 18, 3-2)

Hutnik - Garbarnia (1-1)

5/6 czerwca

Garbarnia - Naprzód (s. 11, 3-1)

Glinik - Unia (s. 17, 1-0)

Beskid - Nida (s. 17, 0-1)

Orlicz - Dalin (n. 17, 0-2)

Wierna - Górnik (n. 17, 2-0)

Juventa - Kmita (n. 17, 1-2)

Czarni - Alwernia (n. 17, 1-3)

Hetman - Lubrzanka (n. 17, 1-1)

Puszcza - Hutnik (1-2)

12 czerwca

Unia - Beskid (s. 18, 3-4)

Nida - Juventa (s. 18, 3-1)

Kmita - Hetman (s. 18, 0-2)

Górnik - Glinik (s. 18, 3-1)

Wierna - Orlicz (s. 18, 2-0)

Naprzód - Puszcza (n. 18, 1-7)

Lubrzanka - Czarni (s. 18, 2-1)

Alwernia - Garbarnia (s. 18, 2-2)

Hutnik - Dalin (0-1)

19 czerwca

Hetman - Nida (s. 18, 1-2)

Juventa - Unia (s. 18, 1-2)

Czarni - Kmita (s. 18, 0-3)

Dalin - Naprzód (s. 18, 3-3)

Beskid - Górnik (s. 18, 2-1)

Glinik - Wierna (s. 18, 0-2)

Puszcza - Alwernia (s. 18, 4-2)

Garbarnia - Lubrzanka (s. 18, 3-0)

Orlicz - Hutnik (1-5

Uwaga: Mecze Hutnika dojdą do skutku, jeśli krakowski klub otrzyma licencję. Na razie nie ustalono terminów jego gier.

(FIL)

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie