Testowanie nowego bramkarza

TYMBARK-PODHALE - TTH FILMAR TORUŃ 8-3 (5-0, 1-1; 2-2) Bramki: dla Podhala - Mikko Koivunoro 2 (14, 19), Dariusz Łyszczarczyk 2 (22, 51), Witalij Semenczenko (6), Zbigniew Podlipni (7), Mirosław Tomasik (30), Piotr Podlipni (44); dla Filmaru: Sławomir Kiedewicz (25), Jurij Fajkow (45) i Piotr Arczyński (51). Kary: Podhale 8 minut, Filar - 6 minut. Widzów 1000.

Podhale - TTH Toruń 8-3

Podhale: Iwaszin - Zamojski, Sroka, Puławski, P. Gil, P. Fryźlewicz - P. Podlipni, Koivunoro, Różański - Z. Podlipni, Tomasik, Łyszczarczyk - Semenczenko, Szopiński, Iskrzycki.
     Drużyna Podhala szuka wzmocnień na play off. Wczoraj próbowano w bramce 25-letniego gracza zza Bugu - Jurija Iwaszina. Trudno w pełni ocenić jego pierwszy występ w zespole "Szarotek". Czy będzie to bramkarz na miarę... Tretjaka, jak chcieliby to widzieć niektórzy kibice "Szarotek" i bossowie klubu, pokażą następne mecze.
     Gospodarze zagrali bez chorego Fina Ahloorsa (zachodzi podejrzenie żółtaczki), kontuzjowanego Hajnosa, pierwszy bramkarz Mega siedział na ławce rezerwowych.
     W I tercji gospodarze mieli dużą przewagę, grali efektownie i skutecznie, toteż aż 5-krotnie czerwone światełko zapalało się nad bramką torunian.
     Od drugiej tercji gospodarze zwolnili tempo akcji. Dlatego dwie ostatnie odsłony goście zakończyli honorowym wynikiem 3-3.
     W zespole gospodarzy zadebiutował młody obrońca Piotr Fryźlewicz. (as)
      BTH Bydgoszcz - TTS Tychy 1-4 (0-0, 0-2, 1-2), SMS 2 Sosnowiec - SMS 1 Warszawa 0-22 (0-5, 0-9, 0-8).

W niedzielę w Krakowie: Cracovia - Stoczniowiec (g. 17)