"The Illusionists Show": Największe na świecie widowisko...

"The Illusionists Show": Największe na świecie widowisko magiczne zawita do Krakowa

Paweł Gzyl

Gazeta Krakowska

Aktualizacja:

Gazeta Krakowska

"The Illusionists Show": Największe na świecie widowisko magiczne zawita do Krakowa
Cieszące się wielką popularnością magiczne show „The Illusionists Live” będzie można zobaczyć w krakowskiej Tauron Arenie w najbliższy weekend – 15, 16 i 17 lutego.
"The Illusionists Show": Największe na świecie widowisko magiczne zawita do Krakowa
W show wezmą udział utalentowani iluzjoniści, należący do światowej czołówki prestidigitatorów: Luis De Matos (Mistrz Magii), James More (Mistrz Oszustwa), Enzo Weyne (Niezapomniany), Andrew Basso (Mistrz Ucieczek), Yu Ho-Jin (Manipulator), Kevin James (Wynalazca) oraz Sos i Victoria (Mistrzowie Przeobrażeń).

W trakcie przedstawienia wspólnie pokażą oni swe popisowe sztuczki na scenie. Publiczność będzie miała okazję obejrzeć m.in. lewitacje, czytanie w myślach oraz znikanie. Spektakl czaruje widzów w każdym wieku niezwykłą kombinacją najbardziej śmiałych i zaskakujących sztuczek, jakie kiedykolwiek wykonywano na scenie.

Andrew Bosso specjalizuje się w ucieczkach z pojemników z wodą, będąc do tego w kajdankach. Luis De Matos jest laureatem najbardziej prestiżowej nagrody w świecie iluzji – The Devant Award. Yu Ho Jin to młody iluzjonista, który przebojem wdarł się na międzynarodową scenę. Sos i Victoria tworzą małżeństwo, które w ułamku sekundy potrafi zmienić nie tylko strój, ale też rekwizyty i scenografię. Enzo Weyne jest uznawany za następcę Davida Copperfielda. Plejadę gwiazd iluzji zamyka jedyny angielski magik występujący na Broadwayu – James More.

POLECAMY - KONIECZNIE SPRAWDŹ:WIDEO: Krótki wywiad: 3500 kamer na każdej latarni. Jak to ma wyglądać?

Autor: Joanna Urbaniec

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo