KAJAKARSTWO GÓRSKIE
C-1 mężczyzn:
1. Beniamin Savsek (Słowenia)
2. Lukas Rohan (Czechy)
3. Sideris Tasiadis (Niemcy)
...
14. Grzegorz Hedwig
KOLARSTWO GÓRSKIE
Wyścig mężczyzn:
1. Thomas Pidcock (Wielka Brytania)
2. Mathias Flueckiger (Szwajcaria)
3. David Valero Serrano (Hiszpania)
...
19. Bartłomiej Wawak
SKOKI DO WODY
Platforma 10 m - skoki synchroniczne mężczyzn:
1. Thomas Daley i Matty Lee (Wielka Brytania)
2. Cao Yuan i Chen Aisen (Chiny)
3. Aleksandr Bodnar i Wiktor Minibajew (Rosyjski Komitet Olimpijski)
STRZELECTWO
Skeet kobiet:
1. Amber English (USA)
2. Diana Bacosi (Włochy)
3. Wei Meng (Chiny)
...
19. Aleksandra Jarmolińska
Skeet mężczyzn:
1. Vincent Hancock (USA)
2. Jasper Hansen (Dania)
3. Abdullah Alrashidi (Kuwejt)
PŁYWANIE
100 m stylem motylkowym kobiet:
1. Margaret Macneil (Kanada)
2. Zhang Yufei (Chiny)
3. Emma McKeon (Australia)
400 m stylem dowolnym kobiet:
1. Ariarne Titmus (Australia)
2. Kathleen Ledecky (USA)
3. Li Bingjie (Chiny)
100 m stylem klasycznym mężczyzn:
1. Adam Peaty (Wielka Brytania)
2. Arno Kammings (Holandia)
3. Nicolo Martinenghi (Włochy)
4x100 m stylem dowolnym mężczyzn:
1. USA (Caeleb Dressel, Blake Pieroni, Becker Blowen; Brooks Curry)
2. Włochy (Alessandro Miressi, Thomas Ceccon, Lorenzo Zazzeri, Manuel Frigo; Santo Condorelli)
3. Australia (Matthew Temple, Zac Incerti, Alexander Graham, Kule Chalmers; Cameron McEvoy)
ŁUCZNICTWO
Turniej drużynowy mężczyzn:
1. Korea Płd.
2. Tajwan
3. Japonia
TENIS STOŁOWY
Mikst:
1. Jun Mizutani i Mimo Ito (Japonia)
2. Xu Xin i Liu Shiwen (Chiny)
3. Lin Yun Ju i Cheng I Ching (Tajwan)
TAEKWONDO
80 kg mężczyzn:
1. Maksim Chramtcow (Rosyjski Komitet Olimpijski)
2. Saleh Elsharabaty (Jordania)
3. Seig Eissa (Egipt) i Toni Kanaet (Chorwacja)
67 kg kobiet:
1. Matea Jelić (Chorwacja)
2. Lauren Williams (Wielka Brytania)
3. Hedeya Malak (Egipt) i Ruth Gbagbi (Wybrzeże Kości Słoniowej)
JUDO
57 kg kobiet:
1. Nora Gjakova (Kosowo)
2. Sarah Leonie Cysique (Francja)
3. Jessica Klimkait (Kanada) i Tsukasa Yoshida (Japonia)
73 kg mężczyzn:
1. Shohei Ono (Japonia)
2. Lasha Shavdatuashvili (Gruzja)
3. Tsogtbaatar Tsend-Ochir (Mongolia) i Changrim An (Korea Płd.)
SKATEBOARDING
Street kobiet:
1. Momiji Nishiya (Japonia)
2. Rayssa Leal (Brazylia)
3. Funa Nakayama (Japonia)
TRIATHLON
Wyścig mężczyzn:
1. Kristian Blummmenfelt (Norwegia)
2. Alex Yee (Wielka Brytania)
3. Hayden Wilde (Nowa Zelandia)
SZERMIERKA
Floret mężczyzn indywidualnie:
1. Chueng Ka Long (Hongkong)
2. Daniele Garozzo (Włochy)
3. Alexander Choupenitch (Czechy)
Szabla kobiet indywidualnie:
1. Sofia Pozdniakowa (Rosyjski Komitet Olimpijski)
2. Sofia Wielikaja (Rosyjski Komitet Olimpijski)
3. Manon Brunet (Francja)
GIMNASTYKA SPORTOWA
Mężczyźni drużynowo:
1. Rosyjski Komitet Olimpijski
2. Japonia
3. Chiny
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW
55 kg kobiet:
1. Hidilyn Diaz (Filipiny)
2. Liao Qiuyun (Chiny)
3. Zulfiya Chinshanlo (Kazachstan)
...
10. Joanna Łochowska