7/18
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne

GIMNASTYKA SPORTOWA
Wielobój indywidualny kobiet:
1. Sunisa Lee (USA)
2. Rebeca Andrade (Brazylia)
3. Angelina Mielnikowa (Rosyjski Komitet Olimpijski)
...
54. Gabriela Sasnal

JUDO
100 kg mężczyzn:
1. Aaron Wolf (Japonia)
2. Guham Cho (Korea Płd.)
3. Jorge Fonseca (Portugalia) i Nijaz Iliasow (Rosyjski Komitet Olimpijski)

78 kg kobiet:
1. Shori Hamada (Japonia)
2. Madeleine Malonga (Francja)
3. Anna-Maria Wagner (Niemcy) i Mayra Aguiar (Brazylia)
...
9. Beata Pacut

TENIS STOŁOWY
Singiel kobiet:
1. Chen Meng (Chiny)
2. Sun Yingsha (Chiny)
3. Mima Ito (Japonia)
...
17. Li Qian
17. Natalia Partyka


SZERMIERKA
Floret drużynowo kobiet:
1. Rosyjski Komitet Olimpijski (Inna Dierigłazowa, Larisa Korobiejnikowa, Marta, Martjanowa; Adelina Zagidullina)
2. Francja (Anita Blaze, Astrid Guyart, Pauline Ranvier, Ysaora Thibus)
3. Włochy (Martina Batini, Erica Cipressa, Arianna Errigo, Alice Volpi)

KAJAKARSTWO GÓRSKIE
C-1 kobiet:
1. Jessica Fox (Australia)
2. Mallory Franklin (Wielka Brytania)
3. Andrea Herzog (Niemcy)
...
19. Aleksandra Stach (odpadła w eliminacjach)

WIOŚLARSTWO
Dwójka bez sternika mężczyzn:
1. Chorwacja (Martin Sinković i Valent Sinković)
2. Rumunia (Marius Cozmiuc i Ciprian Tudosa)
3. Dania (Frederic Vystavel i Joachim Sutton)

Dwójka bez sternika kobiet:
1. Nowa Zelandia (Grace Prendergast i Kerri Gowler)
2. Rosyjski Komitet Olimpijski (Wasilisa Stiepanowa i Jelena Oriabinskaja)
3. Kanada (Caileigh Filmer i Hillary Janssens)

Dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn:
1. Irlandia (Fintan Mc Carthy i Paul O'Donovan)
2. Niemcy (Jonathan Rommelmann i Jason Osborne)
3. Włochy (Stefano Oppo i Pietro Ruta)
...
8. Polska (Jerzy Kowalski i Artur Mikołajczewski)

Dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet:
1. Włochy (Valentina Rodini i Federica Cesarini)
2. Francja (Laura Tarantola i Claire Bove)
3. Holandia (Marieke Keijser i Ilse Paulis)

STRZELECTWO
Trap kobiet
1. Zuzana Rehak Stefecekova (Słowacja)
2. Kayle Browning (USA)
3. Alessandra Perilli (San Marino)
...
9. Sandra Bernal


Trap mężczyzn:
1. Jiri Liptak (Czechy)
2. David Kostelecky (Czechy)
3. Matthew Coward Holley (Wielka Brytania)

PŁYWANIE
800 m stylem dowolnym mężczyzn:
1. Robert Finke (USA)
2. Gregorio Paltrinieri (Włochy)
3. Mychajło Romanczuk (Ukraina)

200 m stylem klasycznym mężczyzn:
1. Izaac Stubblety-Cook (Australia)
2. Arno Kamminga (Holandia)
3. Matti Mattsson (Finlandia)

100 m stylem dowolnym mężczyzn:
1. Cealeb Dressel (USA)
2. Kyle Chamlers (Australia)
3. Kliment Kolesnikow (Rosyjski Komitet Olimpijski)

200 m stylem motylkowym kobiet:
1. Zhang Yufei (Chiny)
2. Regan Smith (USA)
3. Hali Flickinger (USA)

4x200 m stylem dowolnym kobiet:
1. Chiny
2. USA
3. Australia

Zobacz również

Cracovia II nie dała się pokonać w Łagowie

Cracovia II nie dała się pokonać w Łagowie

Oceniamy piłkarzy Cracovii za mecz z Wartą Poznań

Oceniamy piłkarzy Cracovii za mecz z Wartą Poznań

Polecamy

Klasa okręgowa Kraków III: wyniki 10. kolejki

Klasa okręgowa Kraków III: wyniki 10. kolejki

Kluczowa droga pod Wieliczką w przebudowie. Wielkie utrudnienia potrwają do 2023 roku

Kluczowa droga pod Wieliczką w przebudowie. Wielkie utrudnienia potrwają do 2023 roku

Druga porażka juniorów starszych Cracovii

Druga porażka juniorów starszych Cracovii

Dodaj ogłoszenie