10/18
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne

BADMINTON
Singiel kobiet:
1. Chen Yu Fei (Chiny)
2. Tai Tzu-Ying (Tajwan)
3. V. Sindhu Pusarla (Indie)

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW
76 kg kobiet:
1. Neisi Dajomes Barrera (Ekwador)
2. Katherine Nye (USA)
3. Aremi Fuentes Zavala (Meksyk)

SZERMIERKA
Floret mężczyzn drużynowo:

1. Francja (Erwann le Pechoux, Enzo Lefort, Julien Mertine; Maxime Pauty)
2. Rosyjski Komitet Olimpijski (Anton Borodaczew, Kirił Borodaczew, Timur Safin; Władysław Mylnikow)
3. USA (Race Imboden, Alexander Massialas, Gerek Meinhardt; Nicki Itikin)

LEKKOATLETYKA
Pchnięcie kulą kobiet:

1. Gong Lijiao (Chiny)
2. Raven Saunders (USA)
3. Valerie Adams (Nowa Zelandia)
...
18. Klaudia Kardasz
27. Paulina Guba


Trójskok kobiet:
1. Yulimar Rojas (Wenezuela)
2. Patricia Mamona (Portugalia)
3. Ana Peleteiro (Hiszpania)

100 m mężczyzn:
1. Lamont Jacobs (Włochy)
2. Fred Kerley (USA)
3. Andre de Grasse (Kanada)

Skok wzwyż mężczyzn:
1. Mutaz Essa Barshim (Katar) i Gianmarco Tamberi (Włochy)
3. Maksim Nedasekau (Biaoruś)

GOLF
Mężczyźni:

1. Xander Schauffele (USA)
2. Rory Sabbatini (Słowacja)
3. Pan C T (Tajwan)
...
51. Adrian Meronk

SKOKI DO WODY
Trampolina 3 m - kobiety:

1. Shi Tingmao (Chiny)
2. Wang Han (Chiny)
3. Krysta Palmer (USA)

GIMNASTYKA SPORTOWA
Ćwiczenia wolne mężczyzn:

1. Artem Dolgopyat (Izrael)
2. Rayderley Zapata (Hiszpania)
3. Xiao Ruoteng (Chiny)

Ćwiczenia na koniu z łękami mężczyzn:
1. Max Whitlock (Wielka Brytania)
2. Lee Chih Kai (Tajwan)
3. Kazuma Kaya (Japonia)

Skoki kobiet:
1. Rebeca Andrade (Brazylia)
2. Mykayla Skinner (USA)
3. Seonjeong Yeo (Korea Płd.)

Ćwiczenia na poręczach asymetrycznych kobiet:
1. Nina Derwael (Belgia)
2. Anastazka Iliankowa (Rosyjski Komitet Olimpijski)
3. Sunisa Lee (USA)

TENIS
Debel kobiet:
1. Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova (Czechy)
2. Belinda Bencic/Viktorika Golubic (Szwajcaria)
3. Laura Pigossi/Luisa Stefani (Brazylia)
...
17. Magda Linette/Alicja Rosolska

Singiel mężczyzn:
1. Alexander Zverev (Niemcy),
2. Karen Chaczanow (Rosyjski Komitet Olimpijski)
3. Pablo Carreno Busta (Hiszpania)
...
17. Hubert Hurkacz.
33. Kamil Majchrzak


Mikst
1. Anastazja Pawliuczenkowa/Andriej Rublow (Rosyjski Komitet Olimpijski)
2. Jelena Wiesnina, Asłan Karacew (Rosyjski Komitet Olimpijski)
3. Ashleigh Barty/John Peers (Australia)
...
5. Iga Świątek/Łukasz Kubot

ŻEGLARSTWO
Laser mężczyzn:
1. Matt Wearn (Australia)
2. Tonci Stipanović (Chorwacja)
3. Hermann Tomasgaard (Norwegia)

Laser Radial kobiet:
1. Anne-Marie Rindom (Dania)
2. Josefin Olsson (Szwecja)
3. Marit Bouwmeester (Holandia).
...
17. Magdalena Kwaśna

PŁYWANIE
50 m stylem dowolnym mężczyzn:
1. Caeleb Dressel (USA)
2. Florent Manaudou (Francja)
3. Bruno Fratus (Brazylia)
...
14. Paweł Juraszek
31. Konrad Czerniak


1500 m mężczyzn:
1. Robert Finke (USA)
2. Mychajło Romanczuk (Ukraina)
3. Florian Wellbrock (Niemcy)

4x100 m stylem zmiennym mężczyzn
1. USA (Ryan Murphy, Michael Andrew, Caeleb Dressel, Zach Apple; Joseph Armstrong, Blake Pieroni, Tom Shields, Andrew Wilson)
2. Wielka Brytania (Luke Greenbank, Adam Peaty, James Guy, Duncan Scott; James Wilby)
3. Włochy (Thomas Ceccon Nicolo Martinenghi, Federico Burdisso, Alessandr Miressi)
...
9. Polska

50 m stylem dowolnym kobiet:
1. Emma McKeon (Australia)
2. Sarah Sjoestroem (Szwecja)
3. Pernille Blume (Dania)
...
5. Katarzyna Wasick

4x100 m stylem zmiennym kobiet:
1. Australia (Kaylee McKeown, Chelsea Hodges, Emma McKeon, Cate Campbell; Mollie O'Callaghan, Emily Seebohm, Brianna Throssell)
2. USA (Regan Smith, Lydia Jacoby, Torri Huske, Abbey Weitzeil; Erika Brown, Claire Curzan, Lilly King, Rhyan Elizabeth White)
3. Kanada (Kylie Masse, Sydney Pickrem, Margaret Macneil, Penny Oleksiak; Taylor Ruck, Kayla Sanchez)

KOLARSTWO - BMX
Akrobacje (park) kobiet:
1. Charlotte Worthington (Wielka Brytania)
2. Hannah Roberts (USA)
3. Niki Ducarroz (Szwajcaria)

Akrobacje (park) mężczyzn:
1. Logan Martin (Australia)
2. Daniel Dhers (Wenezuela)
3. Declan Brooks (Wielka Brytania)

Zobacz również

Wypadek na drodze krajowej nr 7. Zderzenie dwóch samochodów, są ranni

Wypadek na drodze krajowej nr 7. Zderzenie dwóch samochodów, są ranni

Kibice na meczu Garbarni z Pogonią Grodzisk Mazowiecki

Kibice na meczu Garbarni z Pogonią Grodzisk Mazowiecki

Polecamy

Myślenice. Kolizja w centrum miasta. Były utrudnienia w ruchu

Myślenice. Kolizja w centrum miasta. Były utrudnienia w ruchu

Zamieszanie w sprawie Złotej Piłki. "Mam dość tego, że znów mu ją przyznają"

Zamieszanie w sprawie Złotej Piłki. "Mam dość tego, że znów mu ją przyznają"

MMA. Wyniki FEN 36

MMA. Wyniki FEN 36

Dodaj ogłoszenie