12/18
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne

LEKKOATLETYKA
Rzut młotem kobiet:
1. Anita Włodarczyk
2. Wang Zheng (Chiny)
3. Malwina Kopron
...
7. Joanna Fiodorow


Skok o tyczce mężczyzn:
1. Armand Duplantis (Szwecja)
2. Chistopher Nilsen (USA)
3. Thiago Braz (Brazylia)
...
6. Piotr Lisek
15. Robert Sobera
28. Paweł Wojciechowski


Skok w dal kobiet:
1. Malaika Mihambo (Niemcy)
2. Brittney Reese (USA)
3. Ese Brume (Nigeria)

400 m przez płotki mężczyzn:
1. Karsten Warholm (Norwegia)
2. Rai Benjamin (USA)
3. Alison dos Santos (Brazylia)

800 m kobiet:
1. Athing Mu (USA)
2. Keely Hodgkinson (Wielka Brytania)
3. Raevyn Rogers (USA)
...
21. Joanna Jóźwik
29. Angelika Sarna
36. Anna Wielgosz


200 m kobiet:
1. Elaine Thompson-Herah (Jamajka)
2. Christine Mboma (Namibia)
3. Gabrielle Thomas (USA)

b]ZAPASY[/b]
Styl klasyczny, 77 kg mężczyzn:
1. Tamas Lorincz (Węgry)
2. Akzhol Makhmudov (Kirgistan)
3. Shohei Yakibu (Japonia) i Rafig Huseynov (Azerbejdżan)

Styl klasyczny, 97 kg mężczyzn:
1. Musa Jewłojew (Rosyjski Komitet Olimpijski)
2. Artur Aleksanyan (Armenia)
3. Tadeusz Michalik i Mohammadhadi Saravi (Iran)

Styl wolny, 68 kg kobiet:
1. Tamyra Mensah Stock (USA)
2. Blessing Oborududu (Nigeria)
3. Alla Czerkasowa (Ukraina) i Meerim Zhumanazarova (Kirgistan)

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW
109 kg mężczyzn:
1. Akbar Djuraev (Uzbekistan)
2. Simon Martrirosyan (Armenia)
3. Arturs Plesnieks (Łotwa)
...
7. Arkadiusz Michalski

KOLARSTWO TOROWE
Wyścig drużynowy na dochodzenie kobiet:
1. Niemcy (Franziska Brausse, Lisa Brennauer, Lisa Klein, Mieke Kroeger)
2. Wielka Brytania (Katie Archibald, Neah Evans, Laura Kenny, Josie Knight; Elinor Barker)
3. USA (Chloe Dygert, Megan Jastrab, Jennifer Valente, Emma White; Lily Williams)

Sprint drużynowy mężczyzn:
1. Holandia (Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen, Roy van den Berg; Matthijs Buchli)
2. Wielka Brytania (Jack Carlin, Jason Kenny, Ryan Owens)
3. Francja (Florian Grengbo, Rayan Helal, Sebastien Vigier)
...
8. Polska (Mateusz Rudyk, Patryk Rajkowski, Krzysztof Maksel)


GIMNASTYKA SPORTOWA
Ćwiczenia na poręczach mężczyzn:
1. Zou Jingyuan (Chiny)
2. Lukas Dauser (Niemcy)
3. Ferhat Arican (Turcja)

Ćwiczenia na drążku mężczyzn:
1. Daiki Hashimoto (Japonia)
2. Tin Srbić (Chorwacja)
3. Nikita Nagornyj (Rosyjski Komitet Olimpijski)

Ćwiczenia na równoważni kobiet:
1. Guan Chenchen (Chiny)
2. Tang Xijing (Chiny)
3. Simone Biles (USA)

SKOKI DO WODY
Platforma 3 m - mężczyźni indywidualnie
1. Xie Siyi (Chiny)
2. Wang Zongyuan (Chiny)
3. Jack Laugher (Wielka Brytania)

BOKS
57 kg kobiet:
1. Sena Irie (Japonia)
2. Nesthy Petecio (Filipiny)
3. Kariss Artingstall (Wielka Brytania) i Irma Testa (Włochy)

69 kg mężczyzn:
1. Roniel Iglesias (Kuba)
2. Pat McCormack (Wielka Brytania)
3. Andriej Zamkowoj (Rosyjski Komitet Olimpijski) i Aidan Walsh (Irlandia)

ŻEGLARSTWO
49er FX kobiet:
1. Martine Grael, Kahena Kunze (Brazylia)
2. Tina Lutz, Susanne Beucke (Niemcy)
3. Annemiek Bekkering, Annette Deutz (Holandia)
...
15. Aleksandra Melzacka, Kinga Łoboda

49er mężczyzn:
1. Dylan Fletcher, Stuart Bithell (Wielka Brytania)
2. Peter Burling, Blair Tuke (Nowa Zelandia)
3. Erik Heil, Thomas Ploessel (Niemcy)
...
9. Łukasz Przybytek, Paweł Kołodziński

Finn mężczyzn:
1. Giles Scott (Wielka Brytania)
2. Zsombor Berecz (Węgry)
3. Joan Cardona Mendez (Hiszpania)

Nacra 17 mikstów:
1. Włochy (Ruggero Tita, Caterina Banti)
2. Wielka Brytania (John Gimson, Anna Burnet)
3. Niemcy (Paul Kohlhoff, Alicia Stuhlemmer)

KAJAKARSTWO
C-1 1000 m mężczyzn:
1. Serguey Torres Madrigal/ Fernando Jorge Enriquez (Kuba)
2. Liu Hao/Zheng Pengfei (Chiny)
3. Sebastian Brendel/Tim Hecker (Niemcy)
...
7. Wiktor Głazunow/Tomasz Barniak

K-1 1000 m mężczyzn:
1. Balint Kopasz (Węgry)
2. Adam Varga (Węgry)
3. Fernando Pimenta (Portugalia)

K-1 200 m kobiet:
1. Lisa Carrington (Nowa Zelandia)
2. Teresa Portela (Hiszpania)
3. Emma Jorgensen (Dania)
4. Marta Walczykiewicz

K-2 500 m kobiet:
1. Lisa Carrington/Caitlin Regal (Nowa Zelandia)
2. Karolina Naja/Anna Puławska
3. Danuta Kozak/Dora Bodonyi (Węgry)

Zobacz również

Hokej. Re-Plast Unia Oświęcim lepsza od Sanoka

Hokej. Re-Plast Unia Oświęcim lepsza od Sanoka

Konkurs Chopinowski 2021 FINAŁ: Program na 18.10. O której godzinie zagrają Polacy?

Konkurs Chopinowski 2021 FINAŁ: Program na 18.10. O której godzinie zagrają Polacy?

Polecamy

Klasa okręgowa Kraków III: wyniki 10. kolejki

Klasa okręgowa Kraków III: wyniki 10. kolejki

Pomysł Adriana Guli, trochę szczęścia i Wisła znów z punktami

Pomysł Adriana Guli, trochę szczęścia i Wisła znów z punktami

Druga porażka juniorów starszych Cracovii

Druga porażka juniorów starszych Cracovii

Dodaj ogłoszenie