16/18
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne

LEKKOATLETYKA
Maraton kobiet:

1. Peres Jepchichir (Kenia)
2. Brigid Kosgei (Kenia)
3. Molly Seidel (USA)
...
14. Karolina Nadolska
35. Aleksandra Lisowska
59. Angelika Mach


10 000 m kobiet:
1. Sifan Hassan (Holandia)
2. Kalkidan Gezahegne (Bahrain)
3. Letesenbet Gidey (Etiopia)

1500 m mężczyzn:
1. Jakon Ingebritsen (Norwegia)
2. Timothy Cheruiyot (Kenia)
3. Josh Kerr
...
8. Michał Rozmys
Marcin Lewandowski opadł w półfinale


Rzut oszczepem mężczyzn:
1. Neeraj Chopra (Indie)
2. Jakun Vadlejch (Czechy)
3. Vitezslav Vesely (Czechy)
...
20 Cyprian Mrzygłód
28. Marcin Krukowski


4x400 m mężczyzn:
1. USA (Michael Cherry, Michael Norman, Bryce Deadmon, Rai Benjamin)
2. Holandia (Liemarvin Bonevacia, Terrence Agard, Tony van Diepen, Ramsey Angela)
3. Botswana (Isaac Makwala, Baboloki Thebe, Zibane Ngozi, Bayapo Ndori)
...
5. Polska (Kajetan Duszyński, Dariusz Kowaluk, Mateusz Rzeźniczak, Karol Zalewski)

4x400 m kobiet:
1. USA (Sydeny McLaughlin, Allyson Felix, Dalilah Muhammad, Athing Mu)
2. Polska (Natalia Kaczmarek, Iga Baumgart-Witan, Małgorzata Hołub-Kowalik, Justyna Święty-Ersetic)
3. Jamajka (Roneisha McGregor, Janieve Russell, Shericka Jackson, Candice McLeod)

Skok wzwyż kobiet:
1. Marija Łasickiene (Rosyjski Komitet Olimpijski)
2. Nicola McDermott (Australia)
3. Jarosława Mahuczich (Ukraina)
...
11. Kamila Lićwinko

PŁYWANIE SYNCHRONICZNE
Drużyny:
1. Rosyjski Komitet Olimpijski
2. Chiny
3. Ukraina

PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY
Mężczyźni:

1. Joseph Coong (Wielka Brytania)
2. Ahmed Elgendy (Egipt)
3. Woongtae Jun (Korea Płd.)
...
12. Łukasz Gutkowski
13. Sebastian Stasiak


KAJAKARSTWO
K-2 500 m kobiet:

1. Węgry (Danuta Kozak, Tamara Csipes, Anna Karasz, Dora Bodonyi)
2. Białoruś (Marharyta Machniewa, Nadzieja Papol, Wolha Chudzienka, Maryna Litwinczuk)
3. Polska (Karolina Naja, Anna Puławska, Justyna Iskrzycka, Helena Wiśniewska)

C-2 500 m kobiet:
1. Xu Shixiao, Sun Mengya (Chiny)
2. Liudmiła Łużan (Ukraina), Anastazija Czetwierkowa (Ukraina)
3. Laure Vincent-Lapointe, Katie Vincent (Kanada)

C-1 1000 m mężczyzn:
1. Isaquias Queiroz dos Santos (Brazylia)
2. Li Hao (Chiny)
3. Serghei Tarnovschi (Mołdawia)
...
13. Wiktor Głazunow

K-4 500 m mężczyzn:
1. Niemcy (Max Rendschmidt, Ronald Rauhe, Tom Liebscher, Max Lemke)
2. Hiszpania (Saul Craviotto, Marcus Walz, Carlos Arevalo, Rodrigo Germade)
3. Słowacja (Samuel Balaz, Denis Mysak, Erik Vlcek, Adam Botek)

BOKS
69 kg kobiet:
1. Busenaz Surmenelli (Turcja)
2. Gu Hing (Chiny)
3. Lovlina Borgohain (Indie) i Oshae Jones (USA)
...
9. Karolina Koszewska

51 kg kobiet:
1. Stojka Krastewa (Bułgaria)
2. Buse Naz Cakiroglu (Turcja)
3. Tsukimi Namiki (Japonia) i Huang Hsiao-Wen (Tajwan)
...
17. Sandra Drabik

52 kg mężczyzn:
1. Galal Yafai (Wielka Brytania)
2. Carlo Paalam (Filipiny)
3. Saken Bobossinov (Kazachstan) i Ryomei Tanaka (Japonia)

75 kg mężczyzn:
1. Hebert Sousa (Brazylia)
2. Oleskandr Chyżniak (Ukraina)
3. Gleb Bakszi (Rosyjski Komitet Olimpijski) i Eumir Marcial (Filipiny)

PIŁKA WODNA
Kobiety:
1. USA
2. Hiszpania
3. Węgry

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA
Wielobój kobiet:
1. Linoy Ashram (Izrael)
2. Dina Awerina (Rosyjski Komitet Olimpijski)
3. Alina Harnasko (Białoruś)

SKOKI DO WODY
Platforma 10 m - mężczyźni indywidualnie:
1. Cao Yuan (Chiny)
2. Yang Jian (Chiny)
3. Thomas Daley (Wielka Brytania)

GOLF
Kobiety:
1. Nelly Korda (USA)
2. Mone Inami (Japonia)
3. Lydia Ko (Nowa Zelandia)

BASEBALL
Mężczyźni
1. Japonia
2. USA
3. Dominikana

PIŁKA NOŻNA
Mężczyźni:
1. Brazylia
2. Hiszpania
3. Meksyk

ZAPASY
Styl wolny, 50 kg kobiet:
1. Yuki Susaki (Japonia)
2. Sun Yanan (Chiny)
3. Mariya Stadnik (Azerbejdżan)
3. Saran Hildebrandt (USA)

Styl wolny, 65 kg mężczyzn:
1. Takuto Otoguro (Japonia)
2. Haji Aliyev (Azerbejdżan)
3. Gadżimurad Raszidow (Rosyjski Komitet Olimpijski) i Bajrang Bajrang (Indie)
...
7. Magomedmurad Gadżijew

Styl wolny, 97 kg mężczyzn:
1. Abdulrashid Sadułajew (Rosyjski Komitet Olimpijski)
2. Kyle Snyder (USA)
3. Reineris Salas Perez (Kuba) i Abraham Conyedo Ruano (Włochy)

KARATE
Kumite, +75 kg mężczyzn:
1. Sajad Ganjzadeh (Iran)
2. Tareg Ganjzadeh (Arabia Saudyjska)
3. Ugur Aktas (Trucja) i Ryutaro Araga (Japonia)

Kumite, +61 kg kobiet:
1. Feryal Abdelaziz (Egipt)
2. Iryna Zaretska (Azerbejdżan)
3. Sofya Berultseva (Kazachstan) i Gong Lig (Chiny)

JEŹDZIECTWO
Skoki przez przeszkody drużynowo:

1. Szwecja (Malin Baryard-Johnsson, Pedevon Fredricson, Henri Eckermann)
2. USA (Laura Kraut, Jessica Spingsteen, McLain Ward)
3. Belgia (Pieter Devos, Jerome Guery, Gregory Wathelet)

PIŁKA RĘCZNA
Mężczyźni:

1. Francja
2. Dania
3. Hiszpania

KOSZYKÓWKA
Mężczyźni:

1. USA
2. Francja
3. Australia

SIATKÓWKA
Mężczyźni:

1. Francja
2. Rosyjski Komitet Olimpijski
3. Argentyna
...
5. Polska

SIATKÓWKA PLAŻOWA
Mężczyźni:

1. Anders Mol, Chistian Sorlum (Norwegia)
2. Wiaczesław Krasilnikow, Oleg Stojanowskij (Rosyjski Komitet Olimpijski)
3. Cherif Younousse, Ahmed Tijan (Katar)
...
9. Michał Bryl, Grzegorz Fijałek
17. Piotr Kantor, Bartosz Łosiak


KOLARSTWO TOROWE
Madison mężczyzn:
1. Lasse Hansen, Michael Morkov (Dania)
2. Ethan Hayter, Matthew Walss (Wielka Brytania)
3. Donovan Grondin, Benjamin Thomas (Francja)

Zobacz również

Najnowsze zdjęcia z serialu Elif. Dramatyczne momenty, płacz i łzy [GALERIA]

Najnowsze zdjęcia z serialu Elif. Dramatyczne momenty, płacz i łzy [GALERIA]

Promyk nadziei odc. 137. Ostra kłótnia Ozan i Halila. Streszczenie odcinka [25.10]

Promyk nadziei odc. 137. Ostra kłótnia Ozan i Halila. Streszczenie odcinka [25.10]

Polecamy

Ekstraliga rugby. Edach Budowlani odczarowali Arenę Lublin

Ekstraliga rugby. Edach Budowlani odczarowali Arenę Lublin

Kajetanowicz na podium Rajdu Hiszpanii! Pola nowym liderem WRC 3

Kajetanowicz na podium Rajdu Hiszpanii! Pola nowym liderem WRC 3

Nowa hybryda Hondy. Elektryk z małym wspomaganiem silników benzynowych

Nowa hybryda Hondy. Elektryk z małym wspomaganiem silników benzynowych

Dodaj ogłoszenie