Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem

1500 m mężczyzn, eliminacje: Michał Rozmys w swoim biegu zajął 6. miejsce (3:36.28), ostatnie premiowane bezpośrednim awansem do półfinału (7. Brytyjczyka Johna Kerra wyprzedziło 0,01 s); Marcin Lewandowski przewrócił się w trakcie biegu, zajął ostatecznie 15. miejsce, wystąpi jednak w półfinale, po protest złożony przez naszą ekipę został przez jury uwzględniony

Rzut oszczepem kobiet, eliminacje: Maria Andrejczyk już w pierwszym rzucie (65,24 m) zapewniała sobie awans do finału (minimum wynosiło 63 m), kolejną z rywalek na liście wyprzedziła o 2,17 m!
400 m kobiet, eliminacje: Natalia Kaczmarek w swoim biegu zajęła 2. miejsce (była 8. w łącznym zestawieniu) i awansowała do półfinału
110 m przez płotki mężczyzn, eliminacje: Damian Czykier w swoim biegu eliminacyjnym zajął 4. miejsce (13,61 s) i awansował do półfinału
Rzut młotem kobiet, finał: Anita Włodarczyk zdobyła złoty medal (78,48), a Malwina Kopron brązowy (75,49); Joanna Fiodorow zajęła 7. miejsce (73,83)
Pchnięcie kulą mężczyzn, eliminacje: obaj Polacy odpadli Michał Haratyk zajął 13. miejsce (20,86 m), Konrad Bukowiecki był 23. (20,01)
Skok tyczce mężczyzn, finał: Piotr Lisek zajął 6. miejsce (5,80), medal był za 5,87 m, zwycięski Armand Duplantis uzyskał 6,02

FINAŁY
Skok w dal kobiet: 1. Malaika Mihambo (Niemcy), 2. Brittney Reese (USA), 3. Ese Brume (Nigeria)
400 m ppł mężczyzn: 1. Karsten Warholm (Norwegia) 45,94 - rekord świata, 2. Rai Benjamin (USA), 3. Alison dos Santos (Brazylia)
800 m kobiet: 1. Athing Mu (USA), 2. Keely Hodgkinson (Wielka Brytania), 3. Raevyn Rogers (USA)... 21. Joanna Jóźwik, 29. Angelika Sarna, 36. Anna Wielgosz
Rzut młotem kobiet: 1. Anita Włodarczyk, 2. Wang Zheng (Chiny), 3. Malwina Kopron... 7. Joanna Fiodorow
200 m kobiet: 1. Elaine Thompson-Herah (Jamajka), 2. Christine Mboma (Namibia), 3. Gabrielle Thomas (USA)
Skok o tyczce mężczyzn: 1. Armand Duplantis (Szwecja), 2. Chistopher Nilsen (USA), 3. Thiago Braz (Brazylia)... 6. Piotr Lisek; 15. Robert Sobera, 28. Paweł Wojciechowski
[/lista]

TOKIO 2020 - lekkoatletyka: wyniki, terminarz, program startów Polaków na igrzyskach olimpijskich 7.08

3.08 WTOREK

Piłkarki Śląska Wrocław w finale Pucharu Polski!

Polecamy

Uczniowie mają prawo do wypoczynku. Koniec ze sprawdzianami po długich weekendach?

Będzie zmiana na pozycji wiceliderki rankingu? To ona teraz najbardziej zagraża Idze!