11/46 Zamknij

Mężczyźni60 kg mężczyzn (24.07):1. Naohisa Takato (Japonia)2. Yang Yung Wei (Tajwan)3. Luka Mkheidze (Francja) i Yeldos Smetov (Kazachstan)66 kg mężczyzn

Polska Press

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Poprzednie Następne

JUDO (15)

Mężczyźni
60 kg mężczyzn (24.07):
1. Naohisa Takato (Japonia)
2. Yang Yung Wei (Tajwan)
3. Luka Mkheidze (Francja) i Yeldos Smetov (Kazachstan)

66 kg mężczyzn (25.07):
1. Hifumi Abe (Japnia)
2. Vazha Mergvelashvili (Gruzja)
3. Daniel Cargnin (Brazylia) i Baul An (Korea Płd.)

73 kg mężczyzn (26.07):
1. Shohei Ono (Japonia)
2. Lasha Shavdatuashvili (Gruzja)
3. Tsogtbaatar Tsend-Ochir (Mongolia) i Changrim An (Korea Płd.)

81 kg mężczyzn (27.07):
1. Takanori Nagase (Japonia)
2. Saeid Mollaei (Mongolia)
3. Matthias Casse i Shamil Borchashvili (Austria)

90 kg mężczyzn (28.07):
1. Lasha Bekauri (Gruzja)
2. Eduard Trippel (Niemcy)
3. Davlat Bobonov (Uzbekistan) i Krisztian Toth (Węgry)
...
17. Piotr Kuczera

100 kg mężczyzn (29.07):
1. Aaron Wolf (Japonia)
2. Guham Cho (Korea Płd.)
3. Jorge Fonseca (Portugalia) i Nijaz Iliasow (Rosyjski Komitet Olimpijski)

+100 kg mężczyzn (30.07):
1. Lukas Kraplek (Czechy)
2. Guram Tushishvili (Gruzja)
3. Teddy Riner (Francja) i Tamerlan Baszajew (Rosyjski Komitet Olimpijski)
...
17. Maciej Sarnacki

---

Kobiety
48 kg kobiet (24.07):
1. Distria Krasniqi (Kosowo)
2. Funa Tonaki (Japonia)
3. Daria Biłodid (Ukraina) i Urantsetseg Munkhbat (Mongolia)

52 kg kobiet (25.07):
1. Uta Abe (Japonia)
2. Amandine Buchard (Francja)
3. Odette Giuffrida (Włochy) i Chelsie Giles (Wielka Brytania)
...
17. Agata Perenc

1/16 finału: Larissa Pimenta (Brazylia) - Agata Perenc 1s2 - 0s2 po dogrywce

57 kg kobiet (26.07):
1. Nora Gjakova (Kosowo)
2. Sarah Leonie Cysique (Francja)
3. Jessica Klimkait (Kanada) i Tsukasa Yoshida (Japonia)
...
7. Julia Kowalczyk

Julia Kowalczyk - wyniki walk w kat. 57 kg- 1/16 finału: Hedvig Karakas 1s1-0s1; 1/8 finału: Telma Monteiro (Portugalia) 10s1-3s0, ćwierćfinał: Jessica Klimkait (Kanada) 0-10; repasaż: Eteri Liparteliani (Gruzja) 0-1s2 WAZ

b]63 kg kobiet (27.07): [/b]
1. Clarisse Agbegnenou (Francja)
2. Tine Trstenjak (Słowenia)
3. Catherin Beauchemin-Pinard (Kanada) i Maria Centracchio (Włochy)
...
7. Agata Ozdoba-Błach

Walki Agaty Ozdoby-Błach: 1/16 finału: Estefania Garcia (Ekwador) 10-0 ipp; 1/8 finału: Miku Tashiro 10s1-0s1; 1/4 finału: Maria Centracchio (Włochy) 0s3-10s2; repasaż: Anriquelis Barrios (Wenezuela) - 0-1s1

70 kg kobiet (28.07):
1. Chizuru Arai (Japonia)
2. Michaela Polleres (Austria)
3. Madina Tajmazowa (Rosyjski Komitet Olimpijski) i Sanne van Dijke (Holandia)

78 kg kobiet (29.07):
1. Shori Hamada (Japonia)
2. Madeleine Malonga (Francja)
3. Anna-Maria Wagner (Niemcy) i Mayra Aguiar (Brazylia)
...
9. Beata Pacut

+78 kg kobiet (30.07):
1. Akira Sone (Japonia)
2. Idalys Ortiz (Kuba)
3. Iryna Kindzerska (Azerbejdżan) i Romane Dicko (Francja)


Drużyny mieszane +78 kg (31.07):
1. Francja
2. Japonia
3. Niemcy i Izrael


Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy