21/46 Zamknij

Mężczyźni10 000 m mężczyzn (30.07):1. Selemon Barega (Etiopia)2. Joshua Cheptegei (Uganda)3. Jacob Kiplimo (Uganda)Rzut dyskiem mężczyzn (31.07):1. Daniel

Polska Press

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Poprzednie Następne

LEKKOATLETYKA (48)

Mężczyźni
10 000 m mężczyzn (30.07):
1. Selemon Barega (Etiopia)
2. Joshua Cheptegei (Uganda)
3. Jacob Kiplimo (Uganda)

Rzut dyskiem mężczyzn (31.07):
1. Daniel Stahl (Szwecja)
2. Simo Pettersson (Szwecja)
3. Lukas Weisshaidinger (Austria)
...
14. Bartłomiej Stój
15. Piotr Małachowski


100 m mężczyzn (31.08):
1. Lamont Jacobs (Włochy)
2. Fred Kerley (USA)
3. Andre de Grasse (Kanada)

Skok wzwyż mężczyzn (31.08):
1. Mutaz Essa Barshim (Katar) i Gianmarco Tamberi (Włochy)
3. Maksim Nedasekau (Biaoruś)

Skok w dal mężczyzn (2.08):
1. Miltiadis Tentoglou (Grecja)
2. Juan Miguel Echevarria (Kuba)
3. Maykel Massi (Kuba)

3000 m z przeszkodami mężczyzn (2.08):
1. Soufiane El Bakkali (Maroko)
2. Lemecha Girma (Etiopia)
3. Benjamin Kigen (Kenia)

400 m przez płotki mężczyzn (3.08):
1. Karsten Warholm (Norwegia)
2. Rai Benjamin (USA)
3. Alison dos Santos (Brazylia)

Skok o tyczce mężczyzn (3.08):
1. Armand Duplantis (Szwecja)
2. Chistopher Nilsen (USA)
3. Thiago Braz (Brazylia)
...
6. Piotr Lisek
15. Robert Sobera
28. Paweł Wojciechowski


800 m mężczyzn (4.08):
1. Emmanuel Kipkurui Korir (Kenia)
2. Ferguson Cheruiyot (Kenia)
3. Patryk Dobek

Rzut młotem mężczyzn (4.08):
1. Wojciech Nowicki
2. Eivind Henriksen (Norwegia)
3. Paweł Fajdek

200 m mężczyzn (4.08):
1. Andre de Grasse (Kanada)
2. Kenneth Bednarek (USA)
3. Noah Lyles (USA)

Trójskok mężczyzn (5.08):
1. Pedro Pichardo (Portugalia)
2. Zhu Yaming (Chiny)
3. Hughes Zango (Burundi)

Pchnięcie kulą mężczyzn (5.08):
1. Ryab Crouser (USA)
2. Joe Kovacs (USA)
3. Tomas Walsh (Nowa Zelandia)
...
13. Michał Haratyk
23. Konrad Bukowiecki


110 m przez płotki mężczyzn (5.08):
1. Hansle Parchment (Jamajka)
2. Grant Holloway (USA)
3. Ronald Levy (Jamajka)
...
18. Damian Czykier

Chód na 20 km mężczyzn (5.08):
1. Massimo Stano (Włochy)
2. Koki Ikeda (Japonia)
3. Toshikazu Yamanishi (Japonia)
...
Łukasz Niedziałek - nie ukończył

400 m mężczyzn (5.08):
1. Steven Gardiner (Bahamy)
2. Anthony Zambrano (Kolumbia)
3. Kirani James (Grenada)
...
47. Karol Zalewski

Dziesięciobój mężczyzn (5.08):
1. Damian Warner (Kanada)
2. Kevin Mayer (Francja)
3. Ashley Moloney (Australia)
...
12. Paweł Wiesiołek

1500 m - 3.08 eliminacje, 5.08 półfinał, 7.08 finał
chód na 50 km - 6.08 finał
5000 m - 3.08 eliminacje, 6.08 finał
4x100 m - 5.08 eliminacje, 6.08 finał
rzut oszczepem - 4.08 eliminacje, 7.08 finał
4x400 m - 6.08 eliminacje, 7.08 finał
maraton - 8.08 finał

Kobiety
100 m kobiet (31.07):
1. Elaine Thompson-Herah (Jamajka)
2. Shelly-Ann Fraser-Pryce (Jamajka)
3. Shericka Jackson (Jamajka)

Pchnięcie kulą kobiet (31.08):
1. Gong Lijiao (Chiny)
2. Raven Saunders (USA)
3. Valerie Adams (Nowa Zelandia)
...
18. Klaudia Kardasz
27. Paulina Guba

Trójskok kobiet (1.08):
1. Yulimar Rojas (Wenezuela)
2. Patricia Mamona (Portugalia)
3. Ana Peleteiro (Hiszpania)

100 m przez płotki kobiet (2.08):
1. Jasmine Camacho-Quinn (Portoryko)
2. Kendra Harrison (USA)
3. Megan Tapper (Jamajka)
...
17. Klaudia Siciarz
19. Pia Skrzyszowska


Rzut dyskiem kobiet (2.08):
1. Valarie Allman (USA)
2. Kristin Pudenz (Niemcy)
3. Yaime Perez (Kuba)

5000 m kobiet (2.08)
1. Sifan Hassna (Holandia)
2. Hellen Obiri (Kenia)
3. Gudaf Tsegay (Etiopia)

Skok w dal kobiet (3.08):
1. Malaika Mihambo (Niemcy)
2. Brittney Reese (USA)
3. Ese Brume (Nigeria)

800 m kobiet (3.08):
1. Athing Mu (USA)
2. Keely Hodgkinson (Wielka Brytania)
3. Raevyn Rogers (USA)
...
21. Joanna Jóźwik
29. Angelika Sarna
36. Anna Wielgosz


Rzut młotem kobiet (3.08):
1. Anita Włodarczyk
2. Wang Zheng (Chiny)
3. Malwina Kopron
...
7. Joanna Fiodorow


200 m kobiet (3.08):
1. Elaine Thompson-Herah (Jamajka)
2. Christine Mboma (Namibia)
3. Gabrielle Thomas (USA)

400 m przez płotki kobiet (4.08):
1. Sydney McLaughlin (USA)
2. Daliah Muhammad (USA)
3. Femke Bol (Holandia)

3000 m z przeszkodami kobiet (4.08):
1. Peruth Chemutai (Uganda)
2. Courtney Frerichs (USA)
3. Hyvin Kiyeng (Kenia)
...
20. Alicja Konieczek
40. Aneta Konieczek


Skok o tyczce kobiet (5.08):
1. Katie Nageotte (USA)
2. Anżelika Sidorowa (Rosyjski Komitet Olimpijski)
3. Holly Bradshaw (Wielka Brytania)

Siedmiobój kobiet (5.08):
1. Nafissatou Thiam (Belgia)
2. Anouk Vetter (Holandia)
3. Emma Oosterwegel (Holandia)
...
16. Adrianna Sułek

1500 m - 2.08 eliminacje, 4.08 półfinał, 6.08 finał
rzut oszczepem – 31.07 eliminacje, 2.08 finał
400 m - 3.08 eliminacje, 4.08 półfinał, 6.08 finał
4x100 m - 5.08 eliminacje, 6.08 finał
4x400 m - 5.08 eliminacje, 7.08 finał
chód na 20 km - 5.08 finał
skok wzwyż - 5.08 eliminacje, 7.08 finał
10 000 m - 7.08 finał
maraton - 7.08 finał

Sztafety mieszana 4x400 m (31.07):
1. Polska (Karol Zalewski, Natalia Kaczmarek, Justyna Święty-Ersetic, Kajetan Duszyński; Iga Baumgart-Witan, Małgorzata Hołub-Kowalik, Dariusz Kowaluk)
2. Dominikana
3. USA


Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy