24/46 Zamknij

MężczyźniĆwierćfinały (31.07):31.07 (10:00): Hiszpania - Wybrzeże Kości Słoniowej 5:2 po dogrywce31.07 (11:00): Japonia - Nowa Zelandia 0:0, karne 4:231.07

Polska Press

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Poprzednie Następne

PIŁKA NOŻNA (2)

Mężczyźni

Ćwierćfinały (31.07):
31.07 (10:00): Hiszpania - Wybrzeże Kości Słoniowej 5:2 po dogrywce
31.07 (11:00): Japonia - Nowa Zelandia 0:0, karne 4:2
31.07 (12:00): Brazylia - Egipt 1:0
31.07 (13:00): Korea Płd. - Meksyk 3:6

Półfinały:
03.08 (10:00): Meksyk - Brazylia
03.08 (13:00): Japonia - Hiszpania

6.08 mecz o brązowy medal
7.08 mecz o złoty medal

22-28.07 faza grupowa
Grupa A
22.07 (10:00): Meksyk - Francja 4:1
22.07 (13:00): Japonia - RPA 1:0
25.07 (10:00): Francja - RPA 4;3
25.07 (13:00): Japonia - Meksyk 2:1
28.07 (13:30): Francja - Japonia 0:4
28.07 (13:30): RPA - Meksyk 0:3

Grupa B
22.07 (10:00): Nowa Zelandia - Korea Płd. 1:0
22.07 (13:00): Honduras - Rumunia 0:1
25.07 (10:00): Nowa Zelandia - Honduras 2:3
25.07 (13:00): Rumunia - Korea Płd. 0:4
28.07 (10:30): Rumunia - Nowa Zelandia 0:0
28.07 (10:30): Korea Płd. - Honduras 6:0

Grupa C
22.07 (9:30): Egipt - Hiszpania 0:0
22.07 (12:30): Argentyna - Australia 0:2
25.07 (9:30): Egipt - Argentyna 0:1
25.07 (12:30): Australia - Hiszpania 0:1
28.07 (13:00): Australia - Egipt 0:2
28.07 (13:00): Hiszpania - Argentyna 1:1

Grupa D
22.07 (10:30): Wybrzeże Kości Słoniowej - Arabia Saudyjska 2:1
22.07 (13:30): Brazylia - Niemcy 4:2
25.07 (10:30): Brazylia - Wybrzeże Kości Słoniowej 0:0
25.07 (13:30): Arabia Saudyjska - Niemcy 2:3
28.07 (10:00): Arabia Saudyjska - Brazylia 1:3
28.07 (10:00): Niemcy - Wybrzeże Kości Słoniowej 1;1

---

[b]Kobiety


Ćwierćfinały:
30.07 (10:00): Kanada - Brazylia 0:0, karne: 4:3
30.07 (11:00): Wielka Brytania - Australia 3:4 po dogrywce
30.07 (12:00): Szwecja - Japonia 3:1
30.07 (13:00): Holandia - USA 2:2, karne: 2:4

Półfinały:
02.08 (10:00): USA - Kanada 0:1
02.08 (13:00): Australia - Szwecja 0:1

Mecz o brązowy medal:
5.08 (10;00): Australia - USA

Mecz o złoty medal:
6.08 (3:00): Szwecja - Kanada


21-27.07 faza grupowa
Grupa E
21.07 (9:30): Wielka Brytania - Chile 2:0
21.07 (12:30): Japonia - Kanada 1:1
24.07 (9:30): Chile - Kanada 1:2
24.07 (12:30): Japonia - Wielka Brytania 0:1
27.07 (13:00): Chile - Japonia 0:1
27.07 (13:00): Kanada - Wielka Brytania 1:1

Grupa F
21.07 (10:00): Chiny - Brazylia 0:5
21.07 (13:00): Zambia - Holandia 3:10 (1:6)
24.07 (10:00): Chiny - Zambia 4:4
24.07 (13:00): Holandia - Brazylia 3:3
27.07 (13:30): Holandia - Chiny 8:2
27.07 (13:30): Brazylia - Zambia 1:0

Grupa G
21.07 (10:30): Szwecja - USA 3:0
21.07 (13:30): Australia - Nowa Zelandia 2:1
24.07 (10:30): Szwecja - Australia 4:2
24.07 (13:30): Nowa Zelandia - USA 1:6
27.07 (10:00): Nowa Zelandia - Szwecja 0:2
27.07 (10:00): USA - Australia 0:0

Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy