27/46 Zamknij

Kobiety400 m stylem zmiennym kobiet (25.07):1. Yui Ohashi (Japonia)2. Emma Weyant (USA)3. Hali Flickinger (USA)4x100 m stylem dowolnym kobiet (25.07):

Polska Press

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Poprzednie Następne

PŁYWANIE (37)

Kobiety
400 m stylem zmiennym kobiet (25.07):
1. Yui Ohashi (Japonia)
2. Emma Weyant (USA)
3. Hali Flickinger (USA)

4x100 m stylem dowolnym kobiet (25.07):
1. Australia (Bronte Campbell, Meg Harris, Emma McKeon, Cate Campbell; Mollie O’Callaghan, Madison Wilson)
2. Kanada (Kayla Sanchez, Margaret Macneil, Rebecca Smith, Penny Oleksiak; Ruck Taylor)
3. USA (Erika Brown, Abbey Weitzeil, Natalie Hinds, Simone Manuel; Catie de Loof, Allison Schmitt, Olivia Smoliga)

100 m stylem motylkowym kobiet (26.07):
1. Margaret Macneil (Kanada)
2. Zhang Yufei (Chiny)
3. Emma McKeon (Australia)

400 m stylem dowolnym kobiet (26.07):
1. Ariarne Titmus (Australia)
2. Kathleen Ledecky (USA)
3. Li Bingjie (Chiny)

100 m stylem grzbietowym kobiet (27.07):
1. Kaylee McKeown (Australia)
2. Kylie Masse (Kanada)
3. Regan Smith (USA)

100 m stylem klasycznym kobiet (27.07):
1. Lydia Jacoby (USA)
2. Tatjana Schoenmaker (RPA)
3. Lilly King (USA)

100 m stylem grzbietowym kobiet (27.07):
1. Kaylee McKeown (Australia)
2. Kylie Masse (Kanada)
3. Regan Smith (USA)

100 m stylem klasycznym kobiet (27.07):
1. Lydia Jacoby (USA)
2. Tatjana Schoenmaker (RPA)
3. Lilly King (USA)

200 m stylem dowolnym kobiet (28.07):
1. Ariarne Titmus (Australia)
2. Siobhan Bernadette Haughey (Hongkong)
3. Penny Oleksiak (Kanada)

200 m stylem zmiennym kobiet (28.07):
1. Yui Ohashi (Japonia)
2. Alex Walsh (USA)
3. Kate Douglas (USA)

1500 m stylem dowolnym kobiet (28.07):
1. Kathleen Ledecky (USA)
2. Erica Sullivan (USA)
3. Sarah Kohler (Niemcy)

200 m stylem motylkowym kobiet (29.07):
1. Zhang Yufei (Chiny)
2. Regan Smith (USA)
3. Hali Flickinger (USA)

4x200 m stylem dowolnym kobiet (29.07):
1. Chiny
2. USA
3. Australia

200 m stylem klasycznym kobiet (30.07):
1. Tatjana Schoenmaker (RPA)
2. Lilly King (USA)
3. Annie Lazor (USA)

100 m stylem dowolnym kobiet (30.07):
1. Emma McKeon (Australia)
2. Siobhan Bernadette Haughey (Hongkong)
3. Cate Campbell (Australia)

200 m stylem grzbietowym kobiet:
1. Kaylee McKeown (Australia)
2. Kylie Masse (Kanada)
3. Emily Seebohm (Australia)

800 m stylem grzbietowym kobiet:
1. Kathleen Ledecky (USA)
2. Ariarne Titmus (Australia)
3. Simona Quadarella (Włochy)

Katarzyna Wasick: 50 m stylem dowolnym - finał: 5. miejsce

50 m stylem dowolnym kobiet (1.08):
1. Emma McKeon (Australia)
2. Sarah Sjoestroem (Szwecja)
3. Pernille Blume (Dania)
...
5. Katarzyna Wasick

4x100 m stylem zmiennym kobiet (1.08):
1. Australia (Kaylee McKeown, Chelsea Hodges, Emma McKeon, Cate Campbell; Mollie O'Callaghan, Emily Seebohm, Brianna Throssell)
2. USA (Regan Smith, Lydia Jacoby, Torri Huske, Abbey Weitzeil; Erika Brown, Claire Curzan, Lilly King, Rhyan Elizabeth White)
3. Kanada (Kylie Masse, Sydney Pickrem, Margaret Macneil, Penny Oleksiak; Taylor Ruck, Kayla Sanchez)

Maraton kobiet - 10 km (4.08):
1. Ana Marcela Cunha (Brazylia)
2. Sharon van Rouwendal (Holandia)
3. Kareena Lee (Australia)

---

Mężczyźni
400 m stylem zmiennym (25.07):
1. Chase Kalisz (USA)
2. Jay Litherand (USA)
3. Brendon Smith (Australia)

400 m stylem dowolnym (25.07)
1. Ahmed Hafnaoui (Tunezja)
2. Jack McLoughlin (Australia)
3. Kieran Smith (USA)

100 m stylem klasycznym mężczyzn (26.07):
1. Adam Peaty (Wielka Brytania)
2. Arno Kammings (Holandia)
3. Nicolo Martinenghi (Włochy)

4x100 m stylem dowolnym mężczyzn (26.07):
1. USA (Caeleb Dressel, Blake Pieroni, Becker Blowen; Brooks Curry)
2. Włochy (Alessandro Miressi, Thomas Ceccon, Lorenzo Zazzeri, Manuel Frigo; Santo Condorelli)
3. Australia (Matthew Temple, Zac Incerti, Alexander Graham, Kule Chalmers; Cameron McEvoy)
...
11. Polska (Karol Ostrowski, Kacper Majchrzak, Konrad Czerniak i Jakub Kraska)

200 m stylem dowolnym mężczyzn (27.07):
1. Tom Dean (Wielka Brytania)
2. Duncan Scott (Wielka Brytania)
3. Fernando Scheffer (Brazylia)

100 m stylem grzbietowym mężczyzn (27.07):
1. Jewgienij Ryłow (Rosyjski Komitet Olimpijski)
2. Kliment Kolesnikow (Rosyjski Komitet Olimpijski)
3. Ryan Murphy (USA)
...
23. Kacper Stokowski

200 m stylem motylkowym mężczyzn (28.07):
1. Kristof Milak (Węgry)
2. Tomoru Honda (Japonia)
3. Federico Burdisso (Włochy)
...
8. Krzysztof Chmielewski
27. Jakub Majerski

4x200 m stylem dowolnym mężczyzn (28.07):
1. Wielka Brytania (Tom Dean, James Guy, Matthew Richards, Duncan Scott; Calum Jarvis)
2. Rosyjski Komitet Olimpijski (Martin Maliutwin, Iwan Giriew, Jewgienij Ryłow, Michaił Dowgaljuk; Aleksandr Krasnych, Michaił Wiekowiszczew)
3. Australia (Alexander Graham, Kyle Chalmers, Zac Incerti, Thomas Neill; Mack Horton, Elijah Winnigton)

800 m stylem dowolnym mężczyzn (29.07):
1. Robert Finke (USA)
2. Gregorio Paltrinieri (Włochy)
3. Mychajło Romanczuk (Ukraina)

200 m stylem klasycznym mężczyzn (29.07):
1. Izaac Stubblety-Cook (Australia)
2. Arno Kamminga (Holandia)
3. Matti Mattsson (Finlandia)

100 m stylem dowolnym mężczyzn (29.07):
1. Cealeb Dressel (USA)
2. Kyle Chamlers (Australia)
3. Kliment Kolesnikow (Rosyjski Komitet Olimpijski)

200 m stylem grzbietowym mężczyzn (30.07)
1. Jewgienij Ryłow (Rosyjski Komitet Olimpijski)
2. Ryan Murphy (USA)
3. Luke Greenbank (Wielka Brytania)
...
6. Radosław Kawęcki

200 m stylem zmiennym mężczyzn (30.07):
1. Shun Wang (Chiny)
2. Duncan Scott (Wielka Brytania)
3. Jeremy Desplanches (Wielka Brytania)

100 m stylem motylkowym mężczyzn (31.07):
1. Caeleb Dressel (USA)
2. Kristof Milak (Węgry)
3. Noe Ponti (Szwajcaria)
...
5. Jakub Majerski

50 m stylem dowolnym mężczyzn (1.08):
1. Caeleb Dressel (USA)
2. Florent Manaudou (Francja)
3. Bruno Fratus (Brazylia)
...
14. Paweł Juraszek
31. Konrad Czerniak

1500 m mężczyzn (1.08):
1. Robert Finke (USA)
2. Mychajło Romanczuk (Ukraina)
3. Florian Wellbrock (Niemcy)

4x100 m stylem zmiennym mężczyzn (1.08):
1. USA (Ryan Murphy, Michael Andrew, Caeleb Dressel, Zach Apple; Joseph Armstrong, Blake Pieroni, Tom Shields, Andrew Wilson)
2. Wielka Brytania (Luke Greenbank, Adam Peaty, James Guy, Duncan Scott; James Wilby)
3. Włochy (Thomas Ceccon Nicolo Martinenghi, Federico Burdisso, Alessandr Miressi)
...
9. Polska

Maraton - 10 km mężczyzn (na wodach otwartych):
1. Florian Wellbrock (Niemcy)
2. Kristof Rasovszky (Węgry)
3. Gregorio Paltrinieri (Włochy)

---

Mieszane
Sztafeta mieszana 4x100 m stylem zmiennym (31.07):
1. Wielka Brytania (Kathleen Dawson, Adam Peaty, James Guy, Anna Hopkin; Freya Anderson)
2. Chiny (Xu Jiayu, Yan Zibei, Zhang Yufei, Yang Junxuan)
3. Australia (McKeown Kaylee, Stubblety-Cook Izaac, Temple Matthew, Emma McKeon; Bronte Campbell, Isaac Cooper, Brianna Throssell)
...
16. Polska - dyskwalifikacja w eliminacjach


Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy