25/46 Zamknij

MężczyźniPółfinały:5.08 Francja - Egipt 27:235.08 Hiszpania - Dania 23:277.08 mecz o 3. i 1. miejsceĆwierćfinały:3.08 Francja - Bahrain 42:283.08 Szwecja

Polska Press

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Poprzednie Następne

PIŁKA RĘCZNA (2)

Mężczyźni
Półfinały:
5.08 Francja - Egipt 27:23
5.08 Hiszpania - Dania 23:27

7.08 mecz o 3. i 1. miejsce

Ćwierćfinały:
3.08 Francja - Bahrain 42:28
3.08 Szwecja - Hiszpania 33:34
3.08 Dania - Norwegia 31:25
3.08 Niemcy - Egipt 26:31

Faza grupowa 24.07-1.08
Grupa A
24.07 (2:00): Norwegia - Brazylia 27:24
24.07 (4:00): Francja - Argentyna 33:27
24.07 (9:15): Niemcy - Hiszpania 27:28
26.07 (2:00): Brazylia - Francja 29:34
26.07 (4:00): Argentyna - Niemcy 25:33
26.07 (9:15): Hiszpania - Norwegia 28:27
28.07 (9:15): Norwegia - Argentyna 27:23
28.07 (12:30): Brazylia - Hiszpania 25:32
28.07 (14:30): Francja - Niemcy 30:29
30.07 (2:00): Argentyna - Brazylia 23:25
30.07 (7:15): Francja - Hiszpania 36:31
30.07 (14:30): Niemcy - Norwegia 28:23
01.08 (7:15): Hiszpania - Argentyna 36:27
01.08 (9:15): Norwegia - Francja 32:29
01.08 (12:30): Niemcy - Brazylia 29:25

Grupa B
24.07 (7:15): Szwecja - Bahrain 32:31
24.07 (12:30): Portugalia - Egipt 31:37
24.07 (14:30): Dania - Japonia 47:30
26.07 (7:15): Egipt - Dania 27:32
26.07 (12:30): Bahrain - Portugalia 25;26
26.07 (14:30): Japonia - Szwecja 26:28
28.07 (2:00): Dania - Bahrain 31:21
28.07 (4:00): Szwecja - Portugalia 29:28
28.07 (7:15): Japonia - Egipt 29:33
30.07 (4:00): Bahrain - Japonia 32:20
30.07 (9:15): Szwecja - Egipt 22:27
30.07 (12:30): Portugalia - Dania 28:34
01.08 (2:00): Portugalia - Japonia 30:31
01.08 (4:00): Egipt - Bahrain 30:20
01.08 (14:30): Dania - Szwecja

---

Kobiety
Ćwierćfinały:
4.08 Czarnogóra - Rosyjski Komitet Olimpijski 26:32
4.08 Norwegia - Węgry 26:22
4.08 Szwecja - Korea Płd. 39:30
4.08 Francja - Holandia 32:22

6.08 półfinały
8.08 mecz o 3. i 1. miejsce

Faza grupowa 25.07-2.08
Grupa A
25.07 (2:00): Holandia - Japonia 32:21
25.07 (7:15): Czarnogóra - Angola 33:22
25.07 (9:15): Norwegia - Korea Płd. 39:27
27.07 (2:00): Japonia - Czarnogóra 29:26
27.07 (9:15): Korea Płd. - Holandia 36:43
27.07 (12:30): Angola - Norwegia 21:30
29.07 (2:00): Holandia - Angola 37:28
29.07 (7:15): Japonia - Korea Płd. 24:27
29.07 (9:15): Czarnogóra - Norwegia 23:35
31.07 (2:00): Angola - Japonia 28:25
31.07 (4:00): Czarnogóra - Korea Płd. 28:26
31.07 (14:30): Norwegia - Holandia 29:27
02.08 (2:00): Korea Płd. - Angola 31:31
02.08 (12:30): Holandia - Czarnogóra 30:29
02.08 (14:30): Norwegia - Japonia 37:25

Grupa B
25.07 (4:00): Reprezentacja Olimpijska Rosji - Brazylia 24:24
25.07 (12:30): Hiszpania - Szwecja 24:31
25.07 (14:30): Węgry - Francja 29:30
27.07 (2:00): Brazylia - Węgry 33:27
27.07 (7:15): Szwecja - Rosyjski Komitet Olimpijski 36:24
27.07 (14:30): Francja - Hiszpania 25:28
29.07 (4:00): Hiszpania - Brazylia 27:23
29.07 (12:30): Węgry - Rosyjski Komitet Olimpijski 31:28
29.07 (14:30): Szwecja - Francja 28:28
31.07 (7:15): Rosyjski Komitet Olimpijski - Francja 28:27
31.07 (9:15): Brazylia - Szwecja 31:34
31.07 (12:30): Węgry - Hiszpania 29:25
02.08 (4:00): Francja - Brazylia 29:22
02.08 (7:15): Hiszpania - Rosyjski Komitet Olimpijski 31:34
02.08 (9:15): Węgry - Szwecja 26:23

Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy