31/46 Zamknij

MĘŻCZYŹNIPółfinały:05.08 (6:00): Brazylia -  Rosyjski Komitet Olimpijski 1:3 (25:18, 21:25, 24:26, 23:25)05:08 (14:00): Francja - Argentyna Ćwierćfinały:03.08

Polska Press

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Poprzednie Następne

SIATKÓWKA (2)

MĘŻCZYŹNI
Półfinały:
05.08 (6:00): Brazylia - Rosyjski Komitet Olimpijski 1:3 (25:18, 21:25, 24:26, 23:25)
05:08 (14:00): Francja - Argentyna

Ćwierćfinały:
03.08 (2:00): Kanada - Rosyjski Komitet Olimpijski 0:3
03.08 (6:00): Japonia - Brazylia 0:3
03.08 (10:00): Włochy - Argentyna 2:3
03.08 (14:30): Polska - Francja 2:3

7.08 mecz o 3. miejsce, finał

Faza grupowa 24.07-1.08
Mężczyźni - faza grupowa
Grupa A
24.07 (2:00): Włochy - Kanada 3:2
24.07 (9:25): Japonia - Wenezuela 3:0
24.07 (12:40): Polska - Iran 2:3 (25:18, 22:25, 22:25, 25:22, 21:23)

26.07 (2:00): Iran - Wenezuela 3:0
26.07 (7:20): Polska - Włochy 3:0 (25:20, 26:24, 25:20)
26.07 (12:40): Japonia - Kanada 3:1

28.07 (2:00): Kanada - Iran 3:0
28.07 (9:25): Polska - Wenezuela 3:1 (25:16, 25:13, 18:25, 25:15)
28.07 (12:40): Japonia - Włochy 1:3

30.07 (2): Kanada - Wenezuela 3:0
30.07 (7:20): Japonia - Polska 0:3 (22:25, 21:25, 24:26)
30.07 (12:40): Włochy - Iran 3:1

1.08 (2): Polska - Kanada 3:0
1.08 (9:25): Włochy - Wenezuela 3:0
1.08 (12:40): Japonia - Iran 3:2

Grupa B
24.07 (4:05): Brazylia - Tunezja 3;0
24.07 (9:25): Rosja - Argentyna 3:1
24.07 (14:45): USA - Francja 3:0

26.07 (4:05): USA - Rosyjski Komitet Olimpijski 1:3
26.07 (9:25): Francja - Tunezja 3:0
26.07 (14:45): Brazylia - Argentyna 3:2

28.07 (4:05): USA - Tunezja 3:1
28.07 (7:20): Argentyna - Francja 3:2
28.07 (14:45): Brazylia - Rosyjski Komitet Olimpijski 0:3

30.07 (4:05): Brazylia - USA 3:1
30.07 (9:25): Argentyna - Tunezja 3:2
30.07 (14:45): Rosja - Francja 1:3

1.08 (4:05): Brazylia - Francja 3:2
1.08 (7:20): Rosja - Tunezja 3:0
1.08 (14:45): USA - Argentyna 0:3

KOBIETY
25.07-2.08 faza grupowa
4.08 ćwierćfinały
6.08 półfinały
8.08 mecz o 3. miejsce, finał

Kobiety - gaza grupowa
Grupa A
25.07 (7:20): Serbia - Dominikana 3:0
25.07 (12:40): Japonia - Kenia 3:0
25.07 (14:45): Brazylia - Korea Płd. 3:0

27.07 (7:20): Japonia - Serbia 0:3
27.07 (12:40): Brazylia - Dominikana 3:2
27.07 (14:45): Korea Płd. - Kenia 3:0

29.07 (4:05): Korea Płd. - Dominikana 3:2
29.07 (7:20): Serbia - Kenia 3:0
29.07 (12:40): Japonia - Brazylia 0:3

31.07 (2): Dominikana - Kenia 3:0
31.07 (9:25): Serbia - Brazylia 1:3
31.07 (12:40): Japonia - Korea Płd. 2:3

2.08 (2): Serbia - Korea Płd. 3:0
2.08 (9:25): Japonia - Dominikana 1:3
2.08 (12:40): Brazylia - Kenia 3:0

Grupa B
25.07 (2:00): Rosyjski Komitet Olimpijski - Włochy 0:3
25.07 (4:05): USA - Argentyna 3:0
25.07 (9:25): Chiny - Turcja 0:3

27.07 (2): Rosyjski Komitet Olimpijski - Argentyna 3:0
27.07 (4:05): Chiny - USA 0:3
27.07 (9:25): Włochy - Turcja 3:1

29.07 (2): Włochy - Argentyna 3:0
29.07 (9:25): Chiny - Rosyjski Komitet Olimpijski 2:3
29.07 (14:45): USA - Turcja 3:2

31.07 (4:05): USA - Rosyjski Komitet Olimpijski 0:3
31.07 (7:20): Argentyna - Turcja 0:3
31.07 (14:45): Chiny - Włochy 3:0

2.08 (4:05): USA - Włochy 3:2
2.08 (7:20): Rosyjski Komitet Olimpijski - Turcja 2:3
2.08 (9:25): Chiny - Argentyna 3:0

Ćwierćfinały:
4.08 Korea Płd. - Turcja 3:2
4.08 Dominikana - USA 0:3
4.08 Serbia - Włochy 3:0
4.08 Brazylia - Rosyjski Komitet Olimpijski
Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy