39/46 Zamknij

SINGIEL KOBIET[(31.07):1. Belinda Bencic (Szwajcaria)2. Marketa Vondrousova (Czechy) 3. Jelina Switolina (Ukraina)...17. Iga Świątek33. Magda Linette24-25.07

Polska Press

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Poprzednie Następne

TENIS (5)

SINGIEL KOBIET[(31.07):
1. Belinda Bencic (Szwajcaria)
2. Marketa Vondrousova (Czechy)
3. Jelina Switolina (Ukraina)
...
17. Iga Świątek
33. Magda Linette


24-25.07 I runda:
24.06 Iga Świątek - Mona Barthel (Niemcy) 6;2, 6:2
25.07: Aryna Sabalenka - Magda Linette 6:2, 6:1

26.07 II runda:
Iga Świątek - Paula Badosa (Hiszpania) 3:6, 6:7 (4)

DEBEL KOBIET
1. Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova (Czechy)
2. Belinda Bencic/Viktorika Golubic (Szwajcaria)
3. Laura Pigossi/Luisa Stefani (Brazylia)
...
17. Magda Linette/Alicja Rosolska

25-26.07 I runda: 25.07 Magda Linette/Alicja Rosolska - Bettanie Mattek Sands/Jessica Pagula 1:6, 3:6

SINGIEL MĘŻCZYZN
Singiel mężczyzn:
1. Alexander Zverev (Niemcy),
2. Karen Chaczanow (Rosyjski Komitet Olimpijski)
3. Pablo Carreno Busta (Hiszpania)
...
17. Hubert Hurkacz
33. Kamil Majchrzak



24-25.07 I runda
24.07 Kamil Majchrzak - Miomir Kecmanović (Serbia) 4:6, 2:6
25.07: Luke Saville (Australia) - Hubert Hurkacz 2:6, 4:6, Polak miał grać z Węgrem Martonem Fucsovicsem, lecz rywal wycofał się przed meczem z powodu kontuzji

26-27.07 II runda
27.07 Liam Broady (Wielka Brytania) - Hubert Hurkacz 7:5, 3:6, 6:3

DEBEL MĘŻCZYZN
24-25.07 I runda: 24.07 Jan-Lenard Struff/Alexander Zverev (Niemcy) - Hubert Hurkacz/Łukasz Kubot 6:2, 7:6 (5)
26.07 II runda
27.07 ćwierćfinały
28.07 półfinały
30.07 mecze o brązowy i złoty medal

Iga Świątek/Łukasz Kubot[/b] - 1/8 finału: Fiona Ferro/Pierre-Hugues Herbert (Francja) 6:3, 7:6 (3)[/b]; w dniu meczu Polakom zmienili się rywale, Hiszpanie Paula Badosa i Pablo Carreno Busta wycofali się; ćwierćfinał: Jelena Wiesnina/Asłan Karacew (Rosyjski Komitet Olimpijski) 4:6, 4:6; 5. miejsce

MIKST (1.08)
1. Anastazja Pawliuczenkowa/Andriej Rublow (Rosyjski Komitet Olimpijski)
2. Jelena Wiesnina, Asłan Karacew (Rosyjski Komitet Olimpijski)
3. Ashleigh Barty/John Peers (Australia)
...
5. Iga Świątek/Łukasz Kubot

Iga Świątek/Łukasz Kubot - 1/8 finału: Fiona Ferro/Pierre-Hugues Herbert (Francja) 6:3, 7:6 (3)[/b]; w dniu meczu Polakom zmienili się rywale, Hiszpanie Paula Badosa i Pablo Carreno Busta wycofali się; ćwierćfinał: Jelena Wiesnina/Asłan Karacew (Rosyjski Komitet Olimpijski) 4:6, 4:6; 5. miejsce

Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy